Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Reality Market - Rainbow Center - areál budúcnosti

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 50,900 m²

Predstavujeme Vám areál s rozlohou 50.900m2 so strategickou lokalitou na okraji mesta Banská By

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Top Novinka
Top Novinka

VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

177,990 € 3204 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

196,000 € 3198 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ rodinného domu v Zohore s príjemným pozemkom.

Reality Zohor

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²

Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zohor

358,000 € 1551 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

BYTY V ROVINKE - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 96 m²

4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 3228 €/m²

Top
Top

PREDAJ CHATA PRI JAZERE BLÍZKO BRATISLAVY

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

Ponúkame na predaj murovanú tehlovú chatu so súpisným číslom v novovybudovanej rekreačnej oblas

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

149,000 € 2292 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

INGRE.SK - PREDAJ LOKALITA PRI LESE 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²

ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5244 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 4091 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 1,918 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok (1918m2) v obci Čunovo, ideálny pre výstavbu rekreačného

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

199 €/m2 199 €/m2

člen NARKS
Top
Top

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť

Reality Rohožník

Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

269,900 € 129 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA chatky v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

100,000 € 1333 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TOP LOKALITE – NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²

Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1540 €/m²

Top
Top

ATRAKTÍVNY 2 IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADKOU a 3 parkovacími miestami

Reality Senec

2 izbový byt | Žitavská | 67 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj moderný, priestranný a svetlý 2-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

212,000 € 3164 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

MODERNÝ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V BLÍZKOSTI KUCHAJDY | Bratislava – Zátišie |

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SLNEČNÝ čiastočne zariadený RODINNÝ DOM NA ČIERNEJ VODE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3559 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Začiatok Petržalky, priestranný 4-izbový byt 89 m² na Planckovej ulici, praktická dispozícia a rýchla dostupnosť do centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,990 € 3061 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj drevenice s rozľahlým pozemkom v Makove

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Okres: Čadca Obec: Makov, Rozloha pozemku: 2.021 m2, Cena: 54.800 €, Uvedená drevenica sa n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

54,800 € 685 €/m²

Top
Top

Predaj zrekonštruovanej chalupy v Oščadnici

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Pod Kalváriou | 160 m²

Okres: Čadca, Obec: Oščadnica, Rozloha pozemku: 253 m2, Cena: 149.000 €. Uvedená drevenica sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Oščadnica

149,000 € 931 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (739)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Upresniť hľadanie