2-izb. byt s lodžiou A302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

251,000 € 5088 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Znížená cena-Predaj rozostavaného rodinného domu-bytového domu

Reality Nitra

Rodinný dom | Smetanova | 600 m²

NL-reality vám Exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný bytový / podnikateľský objekt nachádzajú

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

ADOMIS - hala 627 m2, komplet IS, Čaňa

Reality Čaňa

Priestor pre výrobu | Železničná | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás na predaj halu s možnosťou kompletného dokončenia (predprípra

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Čaňa

615,000 € 981 €/m²

výrobná hala, komplet IS, Čaňa, 15min z Košíc, pred dokončením, hala 627m2, pozemok 1122m2

Reality Čaňa

Priestor pre výrobu | Železničná | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás na predaj výrobnú halu kompletne dokončenú vrátane 8,5 tono

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na predaj Čaňa

Cena dohodou

Nový projekt Alžbetin Dvor! 3 izb. byt v dvojdome v Štandarde! Záhrada až 350 m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Rázusova ulica | 73.5 m²

Projekt DvojdomyMiloslavov.sk predstavuje komorné bývanie v pokojnej zelenej časti obce, kde sa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

269,900 € 3672 €/m²

Novinka
Novinka

Rozostavaná novostavba 4 izbového rodinného domu Bellova Ves

Reality Bellova Ves

Rodinný dom | 0 m²

Rozostavaná novostavba 4 izbového rodinného domu Bellova Ves. Nehnuteľnosť predstavuje ideáln

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bellova Ves

183,000 €

Novinka
Novinka

3+kk dvě koupelny k nastěhování

Reality Cyprus

3 izbový byt | Cyprus

Jižní Kypr 30km od letiště Larnaca. Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera ? U nás jst

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

245,000 € 3267 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbová jednotka v dvojdome so záhradou a parkovaním

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 99.5 m²

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú bytovú jednotku v dvojdome, situovanú v novovybudovanej lok

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 2813 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rozostavaný 4 izb. bungalov, 532 m2, ku Behynce, obec Veľké Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Behynce | 109 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu bungalovu s obytnou plochou 109 m2 a pozemkom o

Publikované: 01.03.2023 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

117,000 € 1147 €/m²

ZÁHRADA S ROZOSTAVANOU CHATOU V KAVEČANOCH

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | 373 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj záhradu s rozostavanou chatou v Kavečanoch. Záhrady má výmeru 373

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

44,990 € 113 €/m²

Rodinný dom na predaj, Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | Veľký Slavkov | 592 m²

Reality ALPIA ponúka na predaj bungalov vo Veľkom Slavkove – časť Panoráma Hľadáte moderné a p

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľký Slavkov

288,000 € 508 €/m²

Rodinný dom na predaj, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 833 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v Prievidzi . Dom sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prievidza

435,000 € 522 €/m²

Novinka
Novinka

3 - izbový byt, C 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,C", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

351,800 € 2862 €/m²

VILA GROSS na predaj, Likavka

Reality Likavka

Obchodné priestory | 3,000 m²

Rozsiahly areál pre Domov sociálnych služieb – Vila Gross, Likavka (pri Ružomberku) Ponúkame n

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Likavka

Cena dohodou

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Liptovské Revúce | 1,280 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vhodný na penzión (obytný dom) v obci Liptovské Revú

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

150,000 € 117 €/m²

3 - izbový byt, D 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

3 izbový byt | 122.9 m²

◄ Investičný 3 - izbový byt, v BLOKU ,,D", v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APARTMÁNY POD Z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

352,100 € 2865 €/m²

Novo stavba rodinného domu /848 m2/, Dubové

Reality Dubové

Rodinný dom | Dubové | 848 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v novej, rozrastajúcej sa časti obce Dubové.

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dubové

309,000 € 364 €/m²

2 - izbové byty ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

2 izbový byt | Bojnice | 46.7 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 2 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Reality Żywiec

Apartmán | Poľsko | Żywiec

Reality Alpia Vám ponúkaju v spolupráci s česko-poľským developerom investičné apartmány v Poľs

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Żywiec

Cena dohodou

5-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (335 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 680 m²

Priestranný dom v tichej ulici bez prechodnej dopravy - funkčné bývanie pre rodinu aj pár s nár

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hronsek

335,000 € 493 €/m²

3-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (250 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 457 m²

Ponúkame novostavbu v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mestá na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hronsek

250,000 € 547 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie