RODINNÉ DOMY medzi ZV a BB (od 250 000€)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 680 m²

Ponúkame Vám novostavby v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mest

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

250,000 € 368 €/m²

NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Divadelná | 35.85 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

219,900 € 6134 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

2 izbový byt | Divadelná | 53.76 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

269,900 € 5020 €/m²

Novinka
Novinka

LUXUSNÉ APARTMÁNY PRIAMO V SRDCI DUBAJA | ONE PARK CENTRAL

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

REALITNÁ KANCELÁRIA MVB VÁM PONÚKA - LUXUSNÉ APARTMÁNY V DUBAJI - SKVOSTNÉ BÝVANIE V SRDCI MEST

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Byty na predaj

Cena dohodou

LUXUSNÉ APARTMÁNY PRIAMO V SRDCI DUBAJA | COVE BY IMTIAZ

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Byty na predaj

Cena dohodou

LUXUSNÉ APARTMÁNY PRIAMO V SRDCI DUBAJA | RED SQUARE

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Byty na predaj

Cena dohodou

Reality Trnava

Garsónka | Divadelná | 25.74 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 6523 €/m²

Novinka
Novinka

REKREAČNÝ DOMČEK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²

*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ostrov

64,000 € 1280 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 1 izb. byt s balkónom

Reality Trnava

1 izbový byt | Včelárska ulica | 32.55 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 4482 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 3 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 3370 €/m²

NUTUM | Krásny 4 izbový rodinný dom v obci Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám 2 typy priestranného 4 izbového rodinného domu v skvelej lokalite v obci Dolný Bar

Publikované: 02.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

185,000 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NUTUM | Moderné 4-izbové rodinné bungalovy KOMPLET V ŠTANDARDE

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

185,000 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderní 2+kk v rezidenčním komplexu s bazénem, Durrës, Albánie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Moje nemovitost u moře je stabilní česká společnost (české s.r.o.) se stovky spokojenými klient

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

68,625 € 1373 €/m²

Moderní apartmán 3+kk v oblíbeném rezidenčním projektu v Piraeus, přístav, žádaná lokalita, Athény

Reality Grécko

3 izbový byt | Grécko

Rezidenční projekt v srdci Piraeus – jedné z nejrychleji rostoucích čtvrtí Athén. Nabízíme inv

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

265,000 € 3732 €/m²

Apartmán 2+kk, 61 m² u moře, 250 m od pláže, ideální investice i druhý domov, Qerret, Albánie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

113,000 € 1852 €/m²

3+kk na Kypru vybaveni zdarma k nastěhovaní a na splátky

Reality Cyprus

3 izbový byt | Cyprus

LIMITOVANÁ INVESTIČNÍ NABÍDKA Tato nabídka je dostupná pouze pro omezený počet apartmánů v dok

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

258,000 € 3225 €/m²

2+kk na Kypru skvěle podmínky financování

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Fotografie v inzerátu jsou ze showroomu již postaveného apartmánu stejného typu. Plán splátek:

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

132,000 € 2200 €/m²

Slunný apartmán 2+kk s aquaparkem u moře, Golem, Durrës

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

117,000 € 1721 €/m²

Luxusní apartmán 2+kk u přístavu, žádaná lokalita, Piraeus, Athény

Reality Grécko

2 izbový byt | Grécko

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

159,000 € 3533 €/m²

Luxusní apartmán s rozlehlou terasou u moře a golfu v Palma de Mallorca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Představujeme luxusní apartmán s dispozicí 3 + kk, který nabízí dvě prostorné ložnice, dvě eleg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

775,500 € 7995 €/m²

Prémiový penthouse s velkorysou terasou blízko moře a golfu v centru Palma de Mallorca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Představujeme exkluzivní penthouse apartmán 3+kk, který nabízí dvě komfortní ložnice, dvě desig

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

1,190,000 € 16301 €/m²

Luxusní apartmán 2+kk v rezidenci na Athénské riviéře, prémiová lokalita – Elite Living, Alimos