3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť
158,500 € 2213 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar
990,000 € 4439 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²
Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou
231,170 € 5248 €/m²
Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²
Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU
181,951 € 4255 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
262,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²
243,000 € 3223 €/m²
Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²
Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov
339,000 € 4175 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl
370,000 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²
Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel
338,700 € 3935 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²
Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame
235,000 € 904 €/m²
Rodinný dom | Šajdíkove humence | 100.03 m²
Predáme rozostavaný RD pred dokončením vo výnimočnej lokalite v blízkosti golfového areálu v
209,000 € 2089 €/m²
3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro
248,500 € 2888 €/m²
3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v
199,900 € 3119 €/m²
4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²
Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta
299,980 € 1934 €/m²
Rodinný dom | 126 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v štádiu hrubej stavby, ktorý je ideálnou príležitosťou
246,900 € 1880 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Vízpart
Ponúkame na predaj tento 5 izbový podkrovný dom v novej štvrti Rajky na pozemku s výmerou 326 m
245,000 € 2179 €/m²
Rodinný dom | J. Kráľa | 222 m²
PRESTÍŽNA PONUKA Exkluzívna príležitosť bývania v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta Trenčín
433,000 € 1950 €/m²
1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²
Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit
140,688 € 5459 €/m²
2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²
218,220 € 3834 €/m²
3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²
250,164 € 3778 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.