SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S VEĽKORYSOU TERASOU | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 4439 €/m²

Top
Top

PRI STUDNIČKE - na predaj obchodný priestor v blízkosti Železnej studničky

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²

Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

231,170 € 5248 €/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

181,951 € 4255 €/m²

Top
Top

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

BYTY V ROVINKE - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 96 m²

4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 3228 €/m²

Top
Top

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,000 € 3223 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²

Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

339,000 € 4175 €/m²

Top
Top

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

370,000 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

Top
Top

RD v krásnom prostredí , GOLF .

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkove humence | 100.03 m²

Predáme rozostavaný RD pred dokončením vo výnimočnej lokalite v blízkosti golfového areálu v

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

209,000 € 2089 €/m²

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Trnava

248,500 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s balkónom

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

199,900 € 3119 €/m²

Top
Top

POSLEDNÝ LUXUSNÝ 4i PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU_ Rezidencia Záhradné sady

Reality Prešov

4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Prešov

299,980 € 1934 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom vo Višňovom

Reality Višňové

Rodinný dom | 126 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v štádiu hrubej stavby, ktorý je ideálnou príležitosťou

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Višňové

246,900 € 1880 €/m²

Top
Top

Na predaj posledné 2 nízkoenergetické 5 izbové podkrovné domy v projekte OÁZA v nádhernom prostredí a s výhladom na rieku

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Vízpart

Ponúkame na predaj tento 5 izbový podkrovný dom v novej štvrti Rajky na pozemku s výmerou 326 m

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2179 €/m²

Top
Top

RD v širšom centre Trenčína - pokročilá rekonštrukcia, pozemok 923 m2 - J. Kráľa 8, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | J. Kráľa | 222 m²

PRESTÍŽNA PONUKA Exkluzívna príležitosť bývania v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta Trenčín

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trenčín

433,000 € 1950 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1398)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie