CÍFER - PÁC: AARK - Rodinný dom s garážou 170 m², CÍFER - PÁC

Reality Trnava

Rodinný dom | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

389,500 € 2291 €/m²

Predaj, 4i RD Studienka, garáž, suna, pozemok 719 m2, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Studienka

Rodinný dom | 110 m²

V zastúpení vlastníkov nehnuteľnosti vám ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného rodinnéh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Studienka

347,000 € 3155 €/m²

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

Výborný rodinný dom v Dolnej Lehote - PREDAJ

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 377 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastného dotvorenia? Ponúkame ideálne miesto pre rodinu s

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

123,000 € 353 €/m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | - | 145 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bajč. Plocha: úžitková 145 m2,

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bajč

284,000 € 1959 €/m²

🌿 Vila Hôrky – moderná novostavba s 60 m² strešnou terasou a výhľadmi 🌇

Reality Hôrky

Rodinný dom | - | 145 m²

🌿 VILA HÔRKY – MODERNÁ NOVOSTAVBA S PANORAMATICKOU TERASOU 🌇 Ponúkame Vám na predaj výnimočnú

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hôrky

Cena dohodou

Rodinný dom, 120 m2, garáž, Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

58,990 € 492 €/m²

Rodinný dom 140 m2, altánok, Ondrejovce, okr. Levice

Reality Ondrejovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ondrejovce

28,990 € 207 €/m²

Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | SNP | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

Cena dohodou

Slnečný rodinný dom, 90 m2, rekonštrukcia, Čata, okr. Levice

Reality Čata

Rodinný dom | - | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj útulný rodinný dom, 90 m2 a celková výmera poze

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čata

31,990 € 355 €/m²

Rodinný dom, garáž, letná kuchyňa, 110 m2, Šahy, okr. Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | - | 110 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 110 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šahy

103,990 € 945 €/m²

Znížená cena!!! Podpivničený štvorizbový RD v Slovenskom Grobe s VEĽKÝM POZEMKOM AŽ 2142 m2, napojenie na všetky IS

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | - | 110 m²

Sale-A, Váš partner v realitách ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom v Slovenskom Grobe s p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

370,000 € 3364 €/m²

Rodinný dom,140 m2,garáž,letná kuchyňa,Hronovce, okr. Levice

Reality Hronovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA Váš realitný partner Vám ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hronovce

129,990 € 929 €/m²

Slnečný rodinný dom, 120 m2, Horné Turovce, okr. Levice

Reality Horné Turovce

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Turovce

61,990 € 517 €/m²

EXKLUZÍVNE dvojgeneračný rodinný dom, mesto Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, mesto Spiš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

225,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dva domy na predaj pod Kráľovou hoľou

Reality Šumiac

Rodinný dom | - | 1,270 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj dva domy v jednej záhrade, každý stojí na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šumiac

123,000 € 97 €/m²

Klasický rodinný dom v mestskej časti Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Predaj rodinný dom Nitrianske Pravno časť Solka, pozemok 815 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | - | 150 m²

Hľadáte pokoj a priestor? Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania v Nitrianskom Pravn

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

169,900 € 1133 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandartný 4 izbový Rodinný Dom v srdci Malého Raja, Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | - | 84 m²

Ponúkame na predaj tento krásny 4 izbový bungalov v srdci Malého Raja v obci Slovenský Grob neď

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

329,999 € 3929 €/m²

Ponuka výstavby samostatného 4i rodinného domu, holodom / štandard

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Hlavná | 134 m²

Ponuka výstavby rodinného domu vrátane projektovej dokumentácie a vybavenia stavebného povoleni

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 1119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom 5iz.1438m2, terasa, garáž,záhrada Dubové pri TT

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite, obklopený udržiavanou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

219,900 € 1466 €/m²

Rodinný dom v obci Lovča aj s garážou a záhradou

Reality Lovča

Rodinný dom | Lovča | 240 m²

Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lovča

145,000 € 604 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4i Novostavba stav hrubá stavba pozemok 583m² Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | U | 87 m²

Ivona Bartíková a SaleA – váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj novostavbu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

129,000 € 1483 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Upresniť hľadanie