2izbový, zrekonštruovaný dom v Podlaviciach

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | - | 102 m²

Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Výhradne: Dvojgeneračný 7-izb. Dom, 2225 m2, Brodzany

Reality Brodzany

Rodinný dom | . | 264 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom v obci Brodzany, ok

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brodzany

150,000 € 568 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu, Banská Bystrica - Majer

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Majerská cesta | 140 m²

Pripravili sme pre Vás vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v mestskej časti Majer, Ban

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

188,887 € 1349 €/m²

Predaj - 4 izb. NOVOSTAVBA BUNGALOVU s 3 parkovacími plochami na 5,60 á pozemku, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Samorin | 118 m²

NOVINKA!!!! V CELKOVEJ CENE 378.900,-€ PRÁVE DOKONČENÉ DVE KÚPEĽNE V KVALITNOM ŠTANDARDE !!!!

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

378,900 € 3211 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RealityDS - Predaj 2 izb. domu na 5,11á poz., Šamorín - Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 95 m²

RK RealityDS Vám ponúka veľmi príjemný vidiecky typ dvojizbového rodinného domu, po rozsiahlej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

249,900 € 2631 €/m²

RK RealityDS - Veľký 11,10 á pozemok, ticho a potenciál – rodinný dom len 20 km od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | - | 100 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj klasický vidiecky rodinný dom s príjemnou atmosférou, čiastoč

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

186,000 € 1860 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom - na pozemku možná stavba ďalšieho RD - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | - | 250 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borčice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj rodinný dom Nitrianske Pravno časť Solka, pozemok 815 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | - | 150 m²

Hľadáte pokoj a priestor? Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania v Nitrianskom Pravn

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

169,900 € 1133 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandartný 4 izbový Rodinný Dom v srdci Malého Raja, Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | - | 84 m²

Ponúkame na predaj tento krásny 4 izbový bungalov v srdci Malého Raja v obci Slovenský Grob neď

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

329,999 € 3929 €/m²

EXKLUZÍVNE dvojgeneračný rodinný dom, mesto Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, mesto Spiš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

225,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, 4i RD Studienka, garáž, suna, pozemok 719 m2, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Studienka

Rodinný dom | 110 m²

V zastúpení vlastníkov nehnuteľnosti vám ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného rodinnéh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Studienka

347,000 € 3155 €/m²

Výborný rodinný dom v Dolnej Lehote - PREDAJ

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 377 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastného dotvorenia? Ponúkame ideálne miesto pre rodinu s

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

123,000 € 353 €/m²

Nadštandardný 5 izbový rodinný dom s bazénom v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | M.R.Štefánika | 299 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka nadštandardný rodinný dom z r. 2006 s bazénom a okrasnou záhrado

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Madunice

385,000 € 1288 €/m²

Ponuka výstavby samostatného 4i rodinného domu, holodom / štandard

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Hlavná | 134 m²

Ponuka výstavby rodinného domu vrátane projektovej dokumentácie a vybavenia stavebného povoleni

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 1119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | - | 145 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bajč. Plocha: úžitková 145 m2,

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bajč

284,000 € 1959 €/m²

Exkluzívna vila so súkromím len pár minút od centra Zvolena

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 186 m²

EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zvolen

599,990 € 3226 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Jacovce - znížená cena - predaj

Reality Jacovce

Rodinný dom | Májová | 669 m²

S potešením Vám predstavujem RD na predaj, ktorý pribudol exkluzívne do našej ponuky. Nachádza

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

235,000 € 351 €/m²

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Lesná | 114.73 m²

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov v tichej časti Nitrianskych Hrnčiaro

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

329,900 € 2875 €/m²

Novostavba - 4 izbový, samostatne stojaci bungalov blízko Bratislavy

Reality Báč

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Báč

280,000 € 2800 €/m²

Predám RD v tichej lokalite mesta Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | Duklianska | 200 m²

Na hranici okresov Prievidza a Žiar n. Hronom v baníckom meste Handlová ponúkam na predaj posch

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Handlová

239,000 € 1195 €/m²

BYTOČ RK - Predaj priestranného RD s garážou na Mostnej ul. - BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Mostná | 361.33 m²

Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom so skladovými priest

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

599,000 € 1658 €/m²

6 izbový rodinný dom - Rybany

Reality Rybany

Rodinný dom | Rybany | 250 m²

Do ponuky práve pribudol veľký 6 izbový kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Rybany. Pr

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rybany

179,000 € 716 €/m²

Predaj | Viac-izbový rodinný dom s nadstavbou, Bystrička

Reality Bystrička

Rodinný dom | Bystrička | 160 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrička

215,900 € 1349 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie