Klimatizovaný 4i zariadený dom, 2x parking, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Sadová | 92.74 m²

Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 2x parkovacie miesto vo dvore, Slivková ul

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Rodinný dom v srdci Svätého Jura

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²

PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

749,000 € 2140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izb. rodinný dom, garáž a 30a pozemok | Moldava

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Záhradná | 110 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

164,990 € 1500 €/m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám ponúka na predaj RD Moldava

Reality Mokrance

Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - Izbový Rodinný dom v Košiciach - Ob

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mokrance

Cena dohodou

RealityDS - Predaj modernej, nízkoenergetickej novostavby v súkromnej ulici, Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Rodinný dom | - | 148 m²

Prezrite si vizualizáciu priestorov, ako by mohol Váš nový dom vyzerať so zariadením. RK Reali

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Blahovo

259,000 € 1750 €/m²

4 izb.rodinný dom s 8,3 ár.pozemkom, obec Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Rodinný dom | - | 217 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 4 izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vyšná Hutka

168,000 € 774 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 5-izbový podpivničený rodinný dom | 265 m2 úžitková plocha | 409 m2 pozemok | A. Sládkoviča - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 265 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Novej Dubnici na ulici A. Sl

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

325,000 € 1226 €/m²

3izbový rodinný dom na prenájom s veľkou podzemnou pivnicou v Malinove

Reality Malinovo

Rodinný dom | Bazová | 75 m²

MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom 3izbový rodinný dom v Malinove v tichej ulici, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Malinovo

1,150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SENEC - predaj 5 izb. samostatného rodinného domu-ideálne bývanie pre rodinu

Reality Senec

Rodinný dom | Drienková | 121 m²

Ponúkame na predaj komfortný rodinný dom v novovybudovanej lokalite Senca – Drienkova ulica. V

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

419,000 € 4320 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú Luxusnú Vilu v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

499,000 € 2238 €/m²

Na predaj dom Martin Centrum

Reality Martin

Rodinný dom | 497 m²

✅ Novostavba ✅Stará Ľadoveň (centrum) VMREALITY ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martin

645,000 € 1579 €/m²

Na predaj dom Martin Centrum

Reality Martin

Rodinný dom | Xxx | 300 m²

✅ Blízko centra mesta ✅ Bazén ✅ Priestranný dom ✅VMREALITY ponúka rodinný dom postavený

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martin

320,000 € 1067 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA... EXKLUZÍVNE! VILA-DOM V PREŠOVE VÝBORNÁ LOKALITA, na pozemku o výmere 1013 m2.

Reality Prešov

Rodinný dom | .-, | 300 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj RODINNÝ DOM – VILU v širšom centre me

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,990 € 1333 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na prenájom 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/20

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 1346 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

270,000 € 2700 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dom pri jazere - 4 izbová novostavba Trstice- Znížená cena

Reality Trstice

Rodinný dom | Pri jazere | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trstice

225,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 1200 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

280,000 € 718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výrazná zľava! Luxusný dvojdom Zavar! 1058 m2!

Reality Zavar

Rodinný dom | - | 230 m²

Sale-A Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj veľkorysú novostavbu dvojgeneračného

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zavar

389,900 € 1695 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Turňa nad Bodvou.

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,723 m²

​ SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom s obrovským pozemkom (Turňa

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

145,000 € 84 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AARK: Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty, HORNÉ OREŠANY

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 2333 €/m²

CÍFER - PÁC: AARK - Rodinný dom s garážou 170 m², CÍFER - PÁC

Reality Trnava

Rodinný dom | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

389,500 € 2291 €/m²

PREDAJ: RD inv. príležitosť Bystrá; 632 m2 pozemok; 252.700€

Reality Bystrá

Rodinný dom | Bystrá | 115 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrá

252,700 € 2197 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie