Rodinný dom | Štitáre | 260 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj krásny 7 izbový rodinný dom v obci Štitáre, v tichej lokal
366,000 € 1408 €/m²
Rodinný dom | Komjatice | 140 m²
Ponukame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Komjatice, na tichej ulici. Plocha domu 140m
168,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Jamník | 134 m²
Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o
290,000 € 2164 €/m²
Rodinný dom | Lošonec | 636 m²
Ponúkame Vám v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavbu rodin
420,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | - | 260 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb
427,000 € 1642 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je
83,000 € 638 €/m²
Rodinný dom | - | 121 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je
84,990 € 702 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
53,990 € 415 €/m²
Rodinný dom | Kolónia | 110 m²
SaleA - Váš Partner v realitách vám ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu o vým
310,000 € 2818 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ivona Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách Vám prinášajú do ponuky pozemok so starším ro
68,000 € 680 €/m²
Rodinný dom | Gecov | 98 m²
Moderné rodinné domy v tichej slepej ulici – Alekšince, ulica Gecovského Exkluzívny projekt mo
245,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | - | 133 m²
Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | o | 100 m²
Dom, kde sa ráno zobudíte do ticha, uvaríte si kávu a deti pustíte bezpečne na dvor. Miesto, kd
255,000 € 2550 €/m²
Rodinný dom | - | 87 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami
165,000 € 1897 €/m²
Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²
Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom
343,000 € 2448 €/m²
Rodinný dom | - | 84 m²
Spoločnosť RF Reality/Financie Vám ponúka do dlhodobého prenájmu perfektný rodinný dom v modern
1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²
STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto
55,000 € 379 €/m²
Rodinný dom | - | 87 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v malebnej obci Malé KršteňanyHľadáte pokojné býva
165,000 € 1897 €/m²
Rodinný dom | - | 170 m²
Na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom, 1x parkovanie na pozemku pred domom, 2x vo dvore v tich
275,000 € 1618 €/m²
Rodinný dom | Brvnište | 120 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým potenciálom
135,900 € 1133 €/m²
Rodinný dom | Kameničany | 150 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il
259,900 € 1733 €/m²
Rodinný dom | Vajkovce | 136 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Slnečná strá
375,000 € 2757 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp
294,000 € 1729 €/m²
Rodinný dom | - | 83.2 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov, centrum, Spišská Nová Ves. Samostatne
387,000 € 4772 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.