Rodinný dom | - | 230 m²
V malebnej dedinke Lopej vo vyhľadávanej lokalite, v jej tichej časti na ulici Belohrad, stojí
240,000 € 1043 €/m²
Rodinný dom | - | 868 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere
123,000 € 142 €/m²
Rodinný dom | Tomky | 60 m²
Viete si predstaviť bývanie, relaxovanie v očarujúcom útulnom vidieckom domčeku obkolesenom krá
99,000 € 1650 €/m²
Rodinný dom | - | 202 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom 10 minút od Dunajskej Stredy. Nehnuteľnosť sa nachádza
199,900 € 990 €/m²
Rodinný dom | Kolónia | 110 m²
SaleA - Váš Partner v realitách vám ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu o vým
310,000 € 2818 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ivona Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách Vám prinášajú do ponuky pozemok so starším ro
68,000 € 680 €/m²
Rodinný dom | Gecov | 98 m²
Moderné rodinné domy v tichej slepej ulici – Alekšince, ulica Gecovského Exkluzívny projekt mo
245,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | o | 100 m²
Dom, kde sa ráno zobudíte do ticha, uvaríte si kávu a deti pustíte bezpečne na dvor. Miesto, kd
255,000 € 2550 €/m²
Rodinný dom | - | 133 m²
Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 87 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami
165,000 € 1897 €/m²
Rodinný dom | - | 170 m²
Na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom, 1x parkovanie na pozemku pred domom, 2x vo dvore v tich
275,000 € 1618 €/m²
Rodinný dom | - | 228 m²
Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 260 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb
427,000 € 1642 €/m²
Rodinný dom | - | 121 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je
84,990 € 702 €/m²
Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²
PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr
749,000 € 2140 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 110 m²
Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov
164,990 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²
Spoločnosť THE PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - Izbový Rodinný dom v Košiciach - Ob
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 148 m²
Prezrite si vizualizáciu priestorov, ako by mohol Váš nový dom vyzerať so zariadením. RK Reali
259,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²
Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom
343,000 € 2448 €/m²
Rodinný dom | - | 176.17 m²
Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj
279,000 € 1584 €/m²
Rodinný dom | - | 83.2 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov, centrum, Spišská Nová Ves. Samostatne
387,000 € 4772 €/m²
Rodinný dom | Hubinská | 110.86 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
249,999 € 2345 €/m²
Rodinný dom | Bazová | 75 m²
MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom 3izbový rodinný dom v Malinove v tichej ulici, k
1,150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Drienková | 121 m²
Ponúkame na predaj komfortný rodinný dom v novovybudovanej lokalite Senca – Drienkova ulica. V
419,000 € 4320 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.