249 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 633 m²
[b]179938[/b] - Len päť minút do kúpeľnej časti Piešťan, Vám ponúkam na predaj len mierne svaho
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Bananská | 784 m²
189719 - Len necelé 3km od kúpeľného mesta Piešťany v obci Banka, ponúkame na predaj slnečný, r
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Komenského | 60 m²
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici Komenského, ktorý prešiel kompletn
150,000 € 2500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bananská | 950 m²
[b]189959[/b] - Len necelé 3km od kúpeľného mesta Piešťany v obci Banka, ponúkame na predaj sln
Cena dohodou
Obchodné priestory | Cintorínska | 1,207 m²
Číslo ponuky : 1319, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Ak hľadáte na prenájo
1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovská cesta | 1,431 m²
Číslo ponuky : 2723, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
265,000 € 185 €/m²
Iný stavebný pozemok | 5,000 m²
Pre konkrétneho investora hľadáme pozemok vhodný na retailové / komerčné využitie v lokalite Br
Cena dohodou
2 izbový byt | Horné Motešice | 60 m²
Ponúkame na predaj priestranný , svetlý, 2 izbový byt s výmerou 60m2, nachádzajúci sa na 2. po
104,999 € 1750 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 350 m²
Ponúkame na predaj peknú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Žliabok vo vyhľadávanom kúpeľ
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie. Výmera pozemku je 500m2. Na p
46,990 € 94 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 394 m²
Ponúkame na predaj pekný pozemok pravidelného štvorcového tvaru v centre Dubnice nad Váhom o vý
150,000 € 381 €/m²
3 izbový byt | Banka | 70 m²
189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p
185,000 € 2643 €/m²
4 izbový byt | Horný rad | 81 m²
VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt
105,000 € 1296 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
2673 - Ponúkam na predaj murovaný 4 izbový rodinný dom typu bungalov-novostavba, holodom, posta
195,990 € 1960 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Grnča | 656 m²
Stavebný pozemok 656 m² Prašník – Grnča | Pokoj vidieka, priestor pre víkendový dom aj bývanie
39,000 € 59 €/m²
Objekt pre obchod | 8,000 m²
PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL S VÝROBNOU HALOU | TRENČIANSKE BOHUSLAVICE Číslo ponuky: 2573 Konta
Cena na vyžiadanie
Komerčná zóna | Trenčianska | 11,000 m²
Číslo ponuky : 190576 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali
Cena dohodou
Výrobný objekt | 1,510 m²
Číslo ponuky : 179447 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 695 m²
Číslo ponuky : 190530 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali
86,875 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pekný, veľký, rovinatý pozemok na stavb
77,900 € 94 €/m²
3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²
PRIPRAVUJEME PRE VÁS - útulný 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na sídlisku Št
119,900 € 1738 €/m²
Objekt pre obchod | Hodžova | 18 m²
2741 - Ponúkame Vám ponúka na prenájom priestory schválené na služby nachádzajúce sa na 1. posc
280 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vidiecky dom | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno
149,900 € 1153 €/m²
Garáž | Štvrť SNP | 21 m²
Ponúkame na predaj garáž v Trenčianskych Tepliciach v Kameňolome. Výmera garáže je 21m2, je v n
21,900 € 1043 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.