249 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Družstevná | 157 m²
PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE, SLEPÁ ULIC
165,000 € 1051 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²
190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu
25,000 € 13 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,229 m²
959169 V blízkosti lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača predáme rekreačný pozemok o cel
59,900 € 49 €/m²
2 izbový byt | Vlčie Hrdlo | 33.99 m²
Číslo ponuky : 2774, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
133,900 € 3939 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 3 izbový byt - Bánovce nad Bebravou / CENTRUM /
74,000 € 1298 €/m²
Výrobný objekt | 290 m²
VAŠE REALITY-realitná kancelária ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkou škálou využitia. -p
125,000 € 431 €/m²
Výrobný objekt | 1,105 m²
VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na po
500,000 € 452 €/m²
Garsónka | Štefunkova | 20 m²
Na prenájom garsónka 20 m², Štefunkova ul. Ružinov, ihneď voľná Číslo ponuky : 2768, Telefón :
490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho
220,000 € 880 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 570 m²
190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk
65,000 € 114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | jozefov dvor | 592 m²
PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? T
130 €/m2 130 €/m2
Rekreačný pozemok | 1,229 m²
59,900 € 49 €/m²
Záhrada | Sady pod Dedovcom | 474 m²
Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradu v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v lokalite Sady
17,990 € 38 €/m²
Rodinný dom | Soblahovská | 130 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v dobrom stave nachá
225,000 € 1731 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rodinný dom s
235,000 € 1306 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
UNIKÁTNA MOŽNOSŤ V HLOHOVCI – ŠULEKOVO! 4-IZBOVÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU NA VLASTNÚ VÍZIU! VAŠE R
98,500 € 821 €/m²
Záhradná chatka | 42 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatku
37,900 € 902 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,611 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 3
54,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
V obci Červený Kameň predáme dvojpodlažný, samostatne stojaci rodinný dom s úžitkovou plochou 1
39,500 € 395 €/m²
Skladový objekt | 5,500 m²
Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj investičný projekt – rozostavaný exped
1,350,000 € 245 €/m²
Garáž | Pod Párovcami | 25 m²
Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie parkovacie miesto v blízkom centre na ulici Pod Párovc
70 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,376 m²
174321 - Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o ploche 3376 m2, v obci Ratnovce, len tri
55 €/m2 55 €/m2
Komerčná zóna | Strážovská | 2,250 m²
VAŠE REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 2000 m² v obci
80 €/m2 80 €/m2
2 izbový byt | 60 m²
190522 - Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt o výmere 60 m2 na 1. posch. zatepleného teh
179,580 € 2993 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.