249 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 2,252 m²
Stavebný pozemok s výhľadom – ideálne miesto pre Váš nový dom Vo výhradnom zastúpení majiteľa
89,900 € 40 €/m²
Záhrada | 470 m²
190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina
29,900 € 64 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 35,355 m²
VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj rozľahlý poľnohospodársky pozemok o výmere až 35 355 m²
115,000 € 3 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,716 m²
178395 - V centre obce Ostrov ponúkame na predaj dva stavebné pozemky, jeden s výmerou 694 m2 a
89 €/m2 89 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 818 m²
2581 - Len necelých 7km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Sokolovce pri Piešťanoch, ponúkame
58,990 € 72 €/m²
3 izbový byt | 56 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!! 190582 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM - ST
109,990 € 1964 €/m²
Garsónka | k priehrade | 20 m²
Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS na prenájom kompletne zariadenú garsónku v Bánovce nad Bebrav
340 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Orná pôda | 174,245 m²
2710 Výborná investičná príležitosť v obci Dežerice, okr. Bánovce nad Bebravou - poľnohospodárs
2.2 €/m2 2 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 667 m²
190333 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 1,850 m²
190514 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn
50 €/m2 50 €/m2
Objekt pre obchod | Račianska | 345 m²
Číslo ponuky : 1040, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V
Cena dohodou
Rodinný dom | Na brezinách | 388 m²
Číslo ponuky : 189895, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
420,000 € 1082 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / KOM
117,990 € 1815 €/m²
2 izbový byt | Bratislava | 60 m²
Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Bratislave. Mal by mať: • aspoň 2 nep
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom cca do 15 km od Nitry. Rodinný dom môže byť v štádi
180,000 €
2 izbový byt | 0 m²
Hľadáme 2 izbový byt v Starom Meste v Nitre, alebo na Chrenovej. Čiastočná rekonštrukcia. Platb
150,000 €
4 izbový byt | Toryská | 84 m²
Číslo ponuky : 2736, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
269,900 € 3213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 4,137 m²
Číslo ponuky : 190084 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k
490,000 € 118 €/m²
Výrobný objekt | 4,000 m²
Číslo ponuky : 190315 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k
3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 53 m²
Hľadáte byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať – alebo skvelú investíciu? Tento 2-izbový
89,000 € 1679 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 704 m²
Číslo ponuky : 190531 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali
88,000 € 125 €/m²
Rekreačný pozemok | 102,435 m²
Číslo ponuky : 189285 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k
Cena dohodou
Rodinný dom | Nitra | 0 m²
Hľadáme pre mladú rodinku starší rodinný dom v blízkosti Nitry do cca 15 km. Aspoň po čiastočn
170,000 €
Záhrada | Sady pod Dedovcom | 305 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta a načerpáte novú energiu. Ponúkame Vám na pred
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.