15 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 57 m²
Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 3 izbový byt - Bánovce nad Bebravou / CENTRUM /
74,000 € 1298 €/m²
3 izbový byt | 56 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!! 190582 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM - ST
109,990 € 1964 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / KOM
117,990 € 1815 €/m²
Garsónka | k priehrade | 20 m²
Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS na prenájom kompletne zariadenú garsónku v Bánovce nad Bebrav
340 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | trenčianska cesta | 700 m²
Komerčný areál pri hlavnom ťahu – Bánovce nad Bebravou, Trenčianska cesta (oproti Slovnaftu –
Cena dohodou
Rodinný dom | 78 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!!! 190245 Ponúkame Vám- EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - na predaj zariadený 1 izbový domč
34,900 € 447 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / Plocha: úžitko
94,400 € 1475 €/m²
Rodinný dom | Horné ozorovce | 140 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám- exkluzívne iba u nás -na predaj samostatne stojaci 3,5 izbový r
149,000 € 1064 €/m²
Obchodné priestory | 120 m²
PONÚKAME VÁM - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR - SO SAMOSTATNÝM VSTUPOM- P
490 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 48 m²
189706 Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / LOGGIA / PIVNCA /Pl
57,000 € 1188 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT
93,000 € 1632 €/m²
Rodinný dom | 184 m²
ZNÍŽENÁ NOVÁ CENA !!!!!! Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený dvojgeneračný samostatne s
184,900 € 1005 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
ZNŹENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravo
109,900 € 1640 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 794 m²
Na predaj pozemok v centre mesta Bánovce nad Bebravou – 794 m² Ponúkame EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -n
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 2 izbový byt - Bánovce nad Bebravou / CENTRUM /
98,000 € 1885 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.