249 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 140 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom vo Vršatskom Podhradí ktoré sa
165,000 € 1179 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Pripravujeme pre Vás na prenájom nový moderný 4 izbový bungalov s garážou v Trenčianskom Jastra
2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Košecké Rovné | 52 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária - v obci Košecké Rovné predáme menší, celopodpivničený rodin
33,900 € 652 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²
190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu
25,000 € 13 €/m²
4 izbový byt | E.F.Scherrera | 89 m²
190234 - VAŠE REALITY ponúka na predaj štvorizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je situ
179,900 € 2021 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,733 m²
VAŠE REALITY – ponúka na predaj investičný pozemok v obci Sokolovce, určený územným plánom na
35 €/m2 35 €/m2
3 izbový byt | 64 m²
ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / Plocha: úžitko
94,400 € 1475 €/m²
Orná pôda | 85,000 m²
2698 V katastrálnom území obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou predáme v extraviláne pozem
2.25 €/m2 2 €/m2
Rodinný dom | Chorvátsko
Na predaj – Dom s 3 apartmánmi a bazénom v Sukošane, neďaleko Zadaru Tento moderný dom s tromi
610,000 € 2500 €/m²
Garáž | Vodárenská | 32 m²
Na Vodárenskej ulici v Piešťanoch ponúkame na prenájom garáž v novostavbe bytovej jednotky s pl
150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Moravanská | 106.45 m²
179811 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč
250,480 € 2353 €/m²
2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²
179809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč
140,736 € 2400 €/m²
1 izbový byt | 36.74 m²
782146 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 37 m2 situovaný na 6.poschodí v 8.posch. pane
64,000 € 1742 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smolinské | 13,954 m²
Číslo ponuky : 2230, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
16,000 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta stavebný pozemok pre rodinný dom v okolí do 100 km od Bratislav
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 510 m²
Predstavujeme vám jedinečnú investičnú príležitosť – polyfunkčný dom v atraktívnej lokalite Pie
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 613 m²
189663 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 10 o výmere 610 m2 v tichej časti obce
79,077 € 129 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,052 m²
2509-Predám stavebný pozemok o ploche 1052m2 nachádzajúci sa len necelé 2km od kúpeľného mesta
135 €/m2 135 €/m2
Rodinný dom | 78 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!!! 190245 Ponúkame Vám- EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - na predaj zariadený 1 izbový domč
34,900 € 447 €/m²
Záhrada | 470 m²
190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina
29,900 € 64 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 6,155 m²
190489 V krásnom prostredí obce Čelkova Lehota predáme mierne svahovitý pozemok - parcela KN C
19 €/m2 19 €/m2
Rekreačný pozemok | 1,022 m²
189678 Ponúkame Vám na predaj pozemok s krásnym výhľadom v obci Malé Košecké Podhradie o rozloh
15 €/m2 15 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 634 m²
89663 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 9 o výmere 634 m2 v tichej časti obce B
81,786 € 129 €/m²
3 izbový byt | Sadová | 64 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné
185,000 € 2891 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.