249 inzerátov v ponuke
Objekt pre obchod | 150 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme obchodný priestor v Bratislave, v m.č. Petržalka, Dúbravka, Nov
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 510 m²
Predstavujeme vám jedinečnú investičnú príležitosť – polyfunkčný dom v atraktívnej lokalite Pie
Cena dohodou
4 izbový byt | Moravanská | 106.45 m²
179811 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč
250,480 € 2353 €/m²
2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²
179809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč
140,736 € 2400 €/m²
1 izbový byt | 36.74 m²
782146 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 37 m2 situovaný na 6.poschodí v 8.posch. pane
64,000 € 1742 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 634 m²
89663 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 9 o výmere 634 m2 v tichej časti obce B
81,786 € 129 €/m²
3 izbový byt | Sadová | 64 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné
185,000 € 2891 €/m²
3 izbový byt | Sadová | 64 m²
185,000 € 2891 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,552 m²
190513 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 78 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!!! 190245 Ponúkame Vám- EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - na predaj zariadený 1 izbový domč
34,900 € 447 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / Plocha: úžitko
94,400 € 1475 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta stavebný pozemok pre rodinný dom v okolí do 100 km od Bratislav
Cena dohodou
2 izbový byt | 50 m²
Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Malinove v projekte TRI VODY. Jedinou
Cena dohodou
Objekt pre obchod | 1,200 m²
Číslo ponuky : 189840 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 626 m²
Číslo ponuky: 2594 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše
74 €/m2 74 €/m2
Komerčná zóna | Hurbanova | 1,244 m²
*Exkluzívna investičná príležitosť v srdci kúpeľného mesta *. Ponúkame na predaj
269,900 € 217 €/m²
3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²
189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p
185,000 € 2670 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,950 m²
190366 - Ponúkame Vám na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1950 m², situovaný
85 €/m2 85 €/m2
Obchodné priestory | 120 m²
PONÚKAME VÁM - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR - SO SAMOSTATNÝM VSTUPOM- P
490 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Široká | 200 m²
953058 Vo veľmi peknej lokalite pod Tatrami predáme zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plo
265,000 € 1325 €/m²
3 izbový byt | SNP | 80 m²
2510 Vo výbornej lokalite mesta v blízkosti školy a škôlky predáme priestranný 3 izbový byt s ú
123,900 € 1549 €/m²
3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 74 m²
Číslo ponuky : 2731, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
129,900 € 1755 €/m²
Mezonet | Brnianska | 141 m²
Číslo ponuky : 2722, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
469,900 € 3333 €/m²
Rodinný dom | Krivosúd - Bodovka | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno
149,900 € 1363 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.