TUreality s.r.o.

Bratislava II

Kvačalova 4 821 08 529320

124 inzerátov v ponuke

Stavebný 5,7 árový pozemok v zástavbe pôvodných rodinných domov v obci Vojka nad Dunajom, 20 km od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 570 m²

TUreality ponúkajú ideálny 570 m2 pozemok v zástavbe rodinných domov v obci Vojka nad Dunajom.

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

87,750 € 154 €/m²

4-IZBOVÝ BYT,ZLATÉ KLASY,NOVOSTAVBA,BALKÓN,TERASA,PARKING,110m2

Reality Zlaté Klasy

4 izbový byt | 110 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

226,200 € 2056 €/m²

PROKEKT-ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,54m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,000 € 7074 €/m²

Predaj moderného dizajnového 5 izb.domu v Miloslavove,225m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 225 m²

TUreality Vám ponúkajú na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v tichej lokal

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

591,000 € 3022 €/m²

Rekreačný klenot pri Dunaji-rozostavaný domček v Hamuliakovo na predaj

Reality Hamuliakovo

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

TUreality ponúkajú na predaj výnimočný rekreačný domček v srdci prírody – v obľúbenej rekreačne

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hamuliakovo

70,000 € 1133 €/m²

ADMINISTRTÍVNA BUDOVA,NOVÉ MESTO,VAJNORSKÁ,3658m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | 3,658 m²

TUreality ponúka na predaj 3-podlažnú polyfunkčnú budovu s administratívnymi, obchodnými a skla

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

4,100,980 € 1121 €/m²

ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,50m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,000 € 7160 €/m²

Predaj dizajnového rodinného domu v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 275 m²

TUreality ponúkajú na predaj nadštandardný 6-izbový moderný dizajnový dom s bazénom a dvojgará

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

799,990 € 2749 €/m²

Prenájom zrekonštruovanej garsónky 25 m2 s loggiou na Starohájskej ulici – Bratislava Petržalka

TUreality ponúkajú príjemnú zrekonštruovanú 25 m2 garsónku s priestrannou loggiou otočenou do t

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

630 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Súbor rekreačných pozemkov 1 ha v krásnej prírode , obec Priepasné pri Myjave

Reality Priepasné

Iný poľnohosp. pozemok | 10,000 m²

TU reality ponúka viac parciel s celkovou výmerou 10000 m2 v extraviláne obce Priepasné pri Myj

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Priepasné

26,000 € 3 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,RUŽINOV-NIVY,PROJEKT-ZWIRN 3,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,000 € 6982 €/m²

TUreality ponúka na predaj Priemyselný areál s veľkým pozemkom, halami a ubytovaním - ideálne miesto pre Vaše podnikanie!

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre výrobu | 4,020 m²

Skôr ako si prečítate inzerát, skopíruj si nasledujúci link do nového okna a pozrite si video:

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované.Predaj moderného 4 izb. bungalovu v Miloslavove,117m2,Bazén za 50%ceny!!!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 117 m²

TUreality vám ponúkajú na predaj. Novostavba 4izbový bungalov v Miloslavove 4km od BA Ponúkame

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

375,000 € 3291 €/m²

Veľký 5 izbový dom v Bratislave - Trnávka- Koperníkova ulica - 196m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 196 m²

Skôr ako si pozriete fotky skopírujte si link na 3D prehliadku a VIDEO: 3D prehliadka: https:/

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

380,000 € 1939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj pozemku v Svätom Martine 270 000m2

Reality Senec

Orná pôda | 270,000 m²

TUreality ponúka na predaj poľnohospodársky a lesný pozemok v extraviláne obce.Pozemok sa nachá

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senec

1,215,000 € 5 €/m²

Predaj 2.izbového bytu – 70 m², bezbariérový vstup

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 70 m², ktorý sa nachádza na príze

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

209,900 € 2999 €/m²

Čarovný rekreačný pozemok 2,5 ára pri dunajských slepých ramenách pri meste Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 250 m²

TUreality ponúkajú výnimočný rekreačný pozemok s výmerou 250 m2 pri Dunajskom ramene v rekreač

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,900 € 280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ADMINÍSTRTÍVNA BUDOVA,RUŽINOV,PESTOVATEĽSKÁ,1000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj administratívnu budovu v Ružinove na ulici Pestovateľská. Budova sa

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok 8,8 árov pri Klátovskom ramene v krásnom prírodnom prostredí Dunajského Klátova.

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúkajú stavebný pozemok v tesnej blízkosti malebného Klátovského ramena v novej zás

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

95,000 €

Stavebný pozemok 3,5 ára v blízkosti Malého Dunaja – Bratislava - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

TUreality ponúkajú rovinatý stavebný pozemok široký 13 m v príjemnom prostredí Malého Dunaja –

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

168,000 € 480 €/m²

Rezervovaný! Dizajnová vila s bazénom ktorá zaujme na prvý pohľad v Senci Lužianky

Reality Senec

Rodinný dom | 280 m²

TUreality ponúkajú na predaj dizajnový rodinný dom v Senci-Lužianky Popis nehnuteľnosti Ponúka

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

790,000 € 2839 €/m²

Rekreačný pozemok v blízkosti Vojkanského jazera s výmerou 3 áre – obec Vojka nad Dunajom, 20 km od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Rekreačný pozemok | 300 m²

TuReality ponúkajú pekný rekreačný pozemok široký 10 m, rovinatý. Pozemok je oplotený, nachádza

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

59,980 € 200 €/m²

Rezervované. na predaj 2.izb staromestský byt v úplnom centre Bratislavy.63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 4286 €/m²

Exkluzívna vila pre tých,ktorí chcú viac než len bývanie.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 550 m²

TU reality ponúkajú na predaj: Exkluzívna 8-izbová vila na Kolibe s panoramatickým výhľadom na

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,475,000 € 2682 €/m²