RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

Toto je naša misia.
Tvoríme budúcnosť kúpy a predaja nehnuteľností, ktorá je o jednoduchej, rýchlej a dostupnej transakcii, poháňanej technológiami a dátami. Pri tomto procese sprevádzame našich klientov ako spoľahliví profesionáli, ktorí ich chápu a podporujú tak, aby minimalizovali ich stres a maximalizovali hodnotu ich životnej investície.

- Ing. Martin Čapo, riaditeľ kancelárie RIEŠIME BÝVANIE

Prečítať viac

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Topoľčany

Stummerova 6 95501 Topoľčany Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Trnava

Hlavná 25 91701 Trnava Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Košice

Werferova 1 04011 Košice-Juh Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

REBBID

Sv. Martina 84/15 01306 Terchová Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Nitra

Svätoplukovo námestie 1 94901 Nitra Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE (155  inzerátov)

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Žilina

Hollého 5 01001 Žilina Slovensko

224 inzerátov v ponuke

Nebytový priestor s predzáhradkou - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Chorvátsky Grob

Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Chorvátsky Grob

125,700 € 4218 €/m²

Top
Top

Radové domy – novostavba Dojč, 3 izby, vlastná záhrada

Reality Dojč

Rodinný dom | Nezadaná | 77 m²

Novostavby radových domov v Dojči – 6 samostatných jednotiek s vlastným vchodom, vlastnou záhra

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dojč

159,900 € 2077 €/m²

Top
Top

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3229 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 3-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 80 m²

Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2834 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-IZB. APARTMÁN – PORÁČ

Reality Poráč

Apartmán | Nezadaná | 61.83 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Poráč

145,000 € 2345 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-IZB. BYT – BA, BUDOVATEĽSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný zariadený 2-izbový byt v pokojnom prostredí v obľúbenej časti Nivy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Pozemok 1212 m2 s poľnohospodárskym využitím

Reality Bratislava-Čunovo

Orná pôda | 1,212 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

15,500 € 13 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom v rakúskych Alpách na bývanie aj prenájom

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Krásna alpská lokalita, obľúbená medzi turistami počas celého roka, a v nej veľký zrekonštruova

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

290,000 € 1074 €/m²

PRENÁJOM: Penzión s reštauráciou – Harmónia | Pripravený na prevádzku

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 496 m²

V obľúbenej a celoročne vyhľadávanej lokalite Harmónia – Modra ponúkame na prenájom kompletne z

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na prenájom Modra

3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok so záhradnou chatkou

Reality Rohožník

Pozemok pre rodinné domy | Pri Rudávke | 526 m²

Ponúkame atraktívny pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo na rekreačné účely v intrav

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

77,000 € 146 €/m²

Nadštandardný zariadený rodinný dom pri Bratislave s garážou aj záhradkou

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Einsteinova | 133 m²

Len pár minút za Bergom a Kittsee, približne 20 minút autom od bratislavského Auparku, sa nachá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

459,000 € 3451 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK so STAVEBNÝM POVOLENÍM – DUNAJSKÁ STREDA/KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²

Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

139,000 € 93 €/m²

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4152 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, VYŠNÁ ÚVRAŤ, KOŠICE

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 423 m²

Predstavujeme Vám možnosť kúpy stavebného pozemku s výnimočnou dostupnosťou do centra Košíc. Vz

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

190,500 € 450 €/m²

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Apartmánový dom Nízke Tatry, Jánska dolina

Reality Liptovský Ján

Chata, drevenica, zrub | Jánska Dolina | 480 m²

Unikátna nehnuteľnosť v priamom dotyku s divokou prírodou Nízkych Tatier, definovaná absolútnym

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-IZB. APARTMÁN, STARÁ LESNÁ

Reality Stará Lesná

Apartmán | Nezadaná | 69.2 m²

Niektoré nehnuteľnosti ponúkajú bývanie, iné zážitok. Tento 2-izbový apartmán v areáli Hotela L

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

279,990 € 4046 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT+ PARKING, JELŠOVÁ

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA 2-IZB.BYT,ZARIADENÝ

Reality Prešov

2 izbový byt | Hlavná | 50 m²

Pripravujeme na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Sekčovskej ulici v Ľuboticiach ( proj

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,990 € 3600 €/m²

Pozemok pri Stupave so stavebným povolením!

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Pri Greftoch | 550 m²

Máme pre vás atraktívny rohový pozemok v záhradkárskej osade Ovocinár, len 10 minút od centra S

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

47,000 € 85 €/m²

Pozemok s chatkou vhodný aj na stavbu.

Reality Rohožník

Chalupa, rekreačný domček | 526 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohožník

77,000 € 146 €/m²

Pozemok- Rača. Skvelá investícia!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Koziarka | 2,434 m²

Pozemok vo vinárskej lokalite Bratislava – Nové Mesto (Koziarka, Rača) o výmere 2 434 m² v kata

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

69 €/m2 69 €/m2