RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

Toto je naša misia.
Tvoríme budúcnosť kúpy a predaja nehnuteľností, ktorá je o jednoduchej, rýchlej a dostupnej transakcii, poháňanej technológiami a dátami. Pri tomto procese sprevádzame našich klientov ako spoľahliví profesionáli, ktorí ich chápu a podporujú tak, aby minimalizovali ich stres a maximalizovali hodnotu ich životnej investície.

- Ing. Martin Čapo, riaditeľ kancelárie RIEŠIME BÝVANIE

Prečítať viac

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Košice

Werferova 1 04011 Košice-Juh Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

REBBID

Sv. Martina 84/15 01306 Terchová Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Topoľčany

Stummerova 6 95501 Topoľčany Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Trnava

Hlavná 25 91701 Trnava Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE (155  inzerátov)

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Nitra

Svätoplukovo námestie 1 94901 Nitra Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Žilina

Hollého 5 01001 Žilina Slovensko

224 inzerátov v ponuke

POZEMOK 6253 m2 - Podkylava, okr. MY

Reality Podkylava

Zmiešaná zóna | 6,253 m²

Nájsť väčší pozemok s vlastným „lesom“ a potokom v krásnej a výborne dostupnej lokalite je veľm

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Podkylava

70,000 € 11 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK 7725 m2, DVA VSTUPY - Podkylava, okr. MY

Reality Podkylava

Zmiešaná zóna | 7,725 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký viacúčelový pozemok v lokalite obce Podkylava na Myjavských k

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Podkylava

90,000 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-iz.byt s balkónom, loggiou a garážovým státím v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²

Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

256,000 € 4300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Tichý stavebný pozemok 1 192 m² s prístreškom na okraji lesa, Červené Kopanice

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,192 m²

Červené Kopanice sú čiastočne zalesnenou lokalitou nad samotným centrom Trenčianskych Teplíc, k

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

110,000 € 92 €/m²

Staromestský 3-izb. byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 90 m²

Hľadáte priestranný byt priamo v centre, ale po príchode domov túžite po absolútnom pokoji? Ten

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v Malinove

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 939 m²

Chcete bývať v blízkosti parku Apponyiho kaštieľa v Malinove? Ponúkame vám na predaj ideálny ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

225,360 € 240 €/m²

Na predaj orná pôda v obci Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | Záhumenná | 12,980 m²

Pripravujeme na predaj rovinatý pozemok – ornú pôdu v Zálesí v časti Gánsky Kút smerom na Malin

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Info v RK

DOM, VILA MARKO, NOVÁ LESNÁ

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Nezadaná | 585 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája komfortné rodinn

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Nová Lesná

555,000 € 1137 €/m²

RODINNÝ DOM, NOVÁ LESNÁ NA PREDAJ

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 585 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

555,000 € 949 €/m²

PRENÁJOM, SKLADY, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, LEVOČA

Reality Levoča

Skladový objekt | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame na prenájom moderné, skladové priestory v blízkosti diaľnice, ideálne situované medzi

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Levoča

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Kamenný banský dom Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²

Toto nie je obyčajný dom pre hocikoho. Na konci tichej doliny, kde bežní turisti nechodia a vy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

295,000 € 1475 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kamenný banský dom Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Vidiecky dom | Nezadaná | 200 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

295,000 € 1475 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izb. byt s tichým vnútroblokom v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Krajinská | 54 m²

Len pár minút navyše od centra, no rozdiel v cene, ktorý pocítite okamžite. V Podunajských Bisk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

194,000 € 3593 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²

Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 6484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVINKA: Nadštandardná novostavba - Keď sa špičkové technológie stretnú s rodinným pokojom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Drotárska cesta | 214.23 m²

Pozrite si krátke VIDEO k nehnuteľnosti tu: https://youtu.be/vyF26W8-QHw Nájsť modernú, techn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,550,000 € 7235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v Malom Šariši po komplet. rekonštrukcií

Reality Malý Šariš

Rodinný dom | 322 m²

Stačí si priniesť kufre a bývať. Bývanie bez kompromisov, kde je všetko hotové. Tento rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malý Šariš

Info v RK

Dokončené - byt s veľkorysou terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 80 m²

Activity Residence - lokalita Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Via

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2834 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 3-izbový apartmán Bystrá

Reality Bystrá

Apartmán | Nezadaná | 110 m²

Možno to poznáte od známych. Majú apartmán niekde v horách a keď tam prídu, vždy utratia kopec

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bystrá

215,000 € 1955 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderné 2-izbové byty pri Viedni s veľkými terasami a parkovaním

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Projekt s nadčasovou architektúrou, garážovým parkovaním a dôrazom na detail ponúka priestor, k

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

249,000 € 4980 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderné 4-izbové byty pri Viedni s terasami a parkovaním

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

MÜNICHSTHAL – MODERNÉ BÝVANIE PRI VIEDNI Projekt s nadčasovou architektúrou, garážovým parkovan

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

509,000 € 5473 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný, kompletne zrekonštruovaný penzión v Modre – Harmónii

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 496 m²

V obľúbenej rekreačnej časti Harmónia – Modra, uprostred krásnej prírody a vyhľadávanej turisti

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj Modra

850,000 € 1714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM S TERASOU A POZEMKOM AŽ 1 300 m²

Reality Nový Život

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom s terasou, veľký rovinatý pozemok a potenciál ni

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nový Život

235,000 € 1880 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 1izb. byt s 2 park. miestami - novostavba

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na prenájom 1-izb. byt s priestrannou lodžiou v novostavbe nízkopodlažného bytového do

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Zariadený 1izb. byt s 2 park. miestami - novostavba

Reality Chorvátsky Grob

1 izbový byt | Kukučínova | 28 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Chorvátsky Grob

650 €/mesiac 23 €/mesiac/m²