RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

Toto je naša misia.
Tvoríme budúcnosť kúpy a predaja nehnuteľností, ktorá je o jednoduchej, rýchlej a dostupnej transakcii, poháňanej technológiami a dátami. Pri tomto procese sprevádzame našich klientov ako spoľahliví profesionáli, ktorí ich chápu a podporujú tak, aby minimalizovali ich stres a maximalizovali hodnotu ich životnej investície.

- Ing. Martin Čapo, riaditeľ kancelárie RIEŠIME BÝVANIE

Prečítať viac

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Košice

Werferova 1 04011 Košice-Juh Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

REBBID

Sv. Martina 84/15 01306 Terchová Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Topoľčany

Stummerova 6 95501 Topoľčany Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Trnava

Hlavná 25 91701 Trnava Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE (155  inzerátov)

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Nitra

Svätoplukovo námestie 1 94901 Nitra Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Žilina

Hollého 5 01001 Žilina Slovensko

224 inzerátov v ponuke

Stavebný pozemok s hrubou stavbou v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 586 m²

Ranný spev vtákov, šum potôčikov a výhľad na štíty Tatier – miesto, kde má bývanie úplne iný ry

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

169,900 € 290 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Strategický priemyselný pozemok pri D1- firemné vlastníctvo

Reality Fričovce

Komerčná zóna | Nezadaná | 7,000 m²

Priamy výjazd na diaľnicu, hotový areál a okamžitá využiteľnosť – kombinácia, ktorú pri priemys

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fričovce

Cena dohodou

Pozemok na chatku alebo záhradu FINTICE

Reality Fintice

Rekreačný pozemok | Sady | 5,783 m²

Investičný pozemok pod lesom pri Prešove – Fintice 5 783 m² Predstavte si víkendové rána s v

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

53,000 € 9 €/m²

Stavebný pozemok Fulianka

Reality Fulianka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,392 m²

Ticho lesa, lúka pod hradom a posledný pozemok v slepej uličke – miesto, kde môže rodinný dom v

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fulianka

70 €/m2 70 €/m2

Predaj 6-izb. DOM - Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Platanová ulica | 190 m²

Hľadáte únik z mestského ruchu, ale nechcete sa vzdať komfortu Bratislavy? Predstavte si rannú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

529,000 € 2784 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3-IZB. BYT - BA, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 82 m²

Panoramatický výhľad na Malé Karpaty a Kolibu definuje atmosféru tohto 3-izbového bytu vo vyhľa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dovolenkový apartmán na ostrove Hvar - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Začnite deň s výhľadom na more v tomto krásnom, modernom apartmáne na ostrove Hvar, ktorý je zn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj

750,000 € 5769 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PODNIKATEĽSKÝ AREÁL, PREŠOV

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Šebastovská | 2,500 m²

Ponúkame na predaj 100 % obchodný podiel spoločnosti, ktorá vlastní zabehnutý podnikateľský are

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Prešov

4,500,000 € 1800 €/m²

VINICA NA PREDAJ S CHATKOU, VINIČKY, TOKAJ

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | Viničná | 1,053 m²

Ponúkame na predaj vinicu nachádzajúcu sa v prestížnej tokajskej vinohradníckej oblasti, v obci

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Viničky

18,000 € 17 €/m²

REZERVOVANÝ: Priestranný 3-izbový byt s možnosťou 4 izieb, 2 lodžie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 79 m²

REZERVOVANÉ. Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú a

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Skvelý 2-izb. byt s výhľadmi v Proxente

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 62.67 m²

Virtuálna prehliadka: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-byt-ba-stare-mesto-3/ Ak číhate

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,900 € 5041 €/m²

DOKONČENÉ - 2-izb. byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3295 €/m²

Dokončené - 2-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 82 m²

Activity Residence (lokalita: Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - hneď pri cyklotrase Viac info

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 82 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) s výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence TESNE PRED DOKONČENÍM! Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pokojn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 115 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky Belá-Dulice, (siete, pokojná lokalita)

Reality Belá-Dulice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²

Čoskoro budú k dispozícii štyri stavebné pozemky v obci Belá-Dulice, ktorá sa nachádza v pokojn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Belá-Dulice

Info v RK

POZEMOK – Blatná na Ostrove

Reality Blatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,377 m²

Pozemok s rozlohou takmer 5400 m2 a šírkou 21 metrov sa nachádza v centre obce Blatná na Ostrov

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

419,000 € 78 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mezonetový apartmán na ostrove Ugljan - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Tri samostatné apartmány v kompletne zrekonštruovanej vile, v prvej línii od mora, v srdci poko

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj

399,000 € 3990 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

APARTMÁN NA OSTROVE HVAR- CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Klimatizovaný 3-izbový apartmán na ostrove Hvar. Tento priestranný apartmán s interiérom o veľ

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

255,000 € 3984 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nádherný pozemok pre stavbu domu Necpaly

Reality Necpaly

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 840 m²

Pozemok, ktorý v Necpaloch čaká na vás. V novovznikajúcej štvrti Pod Chlmom je v ponuke viacero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Necpaly

109 €/m2 109 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt v projekte NIDO 1

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 105 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/3-izb-byt-ba-nove-mesto-11/ Bývanie v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,900 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka