RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Rezidencia Karpatská A.3E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.3E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,607 € 4053 €/m²

RADO | Rekreačná chata | Trenčianske Teplice - 1995 m2 pozemok

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | 122 m²

RADO | Na predaj rekreačná chata s vlastnou studňou a veľkou terasou | Trenčianske Teplice RAD

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 1065 €/m²

RADO | 3i RD s pozemkom 1083m2 | Dolná Poruba

Reality Dolná Poruba

Rodinný dom | Dolná Poruba | 130 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obci Dolná Po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Poruba

120,000 € 923 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2G), 3i byt 87 m2 s loggiou 13 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením C.2G v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

365,253 € 4193 €/m²

RADO | NA PRENÁJOM reprezentatívne priestory 400 m2 + parkovanie

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Zlatovská | 400 m²

Prvý rok je cena nájmu zvýhodnená !!!! RADO reality ponúka na prenájom samostatnú budovu s úži

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Prenájom ambulancie 32,17 m2 | Medicentrum Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vladimíra Predmerského | 32.17 m²

RADO Reality ponúka na prenájom moderné ambulancie v Medicentre Vinohrady – Trenčín Ponúkame n

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | Staré Mesto | 4i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavte si bývanie, kde

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 5137 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.3E), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.8 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.3E v bytovom dome C, nachád

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,033 € 4265 €/m²

RADO | Na predaj 3i byt 78.72m2 ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 78.72 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská, Trenčín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok so stavbou Ružinov Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Varínska | 220 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 3632 €/m²

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

RADO | Staré Mesto | 5i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkometrážny byt v srdci Starého Mesta s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ | RADO | 3i byt v tehlovom dome so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Perličková | 71 m²

Hľadáš bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s rýchlou dostupnosťou do centra? Miesto, kd

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

295,000 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Kancelárie na prenájom 65m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 65 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

271.05 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Prevádzková budova s bytovou jednotkou | Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | Výstrkov | 365 m²

RADO Reality ponúka na predaj prevádzkovú budovu s bytovou jednotkou a možnosťou nadstavby, nac

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

560,000 € 1534 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | 1-izbový byt 38m2, ul. Halalovka | Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Halalovka | 38 m²

RADO Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt na ul. Halalovka v Trenčíne - sídlisko JUH. Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

RentHub | KOLOSEO | Výhľad na Kuchajdu | 2i byt + garáž |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 56 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, garážov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový MEZONET 104m2 + terasa 14m2 | ARBORA

Reality Bojnice

3 izbový byt | Hlboká | 104 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj exkluzívny mezonetový apartmán v projekte ARBORA, situovanom v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

279,000 € 2683 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1B), 1i byt 46 m2 s predzáhradkou 70 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 46.04 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 1-izbový byt s označením D.1B – ideálna voľb

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,445 € 4766 €/m²

RADO | 4-izbový dom 390m2 + pozemok 1000m2 | Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

RADOReality Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, štýlovo a vkusne zariadený 4-izbový dom,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Limbach

721,400 € 1850 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1E), 2i byt 60 m2 s predzáhradkou 74 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt C.1E v bytovom dome C, v jedinečnom rezid

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

285,720 € 4762 €/m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Nové Mesto nad Váhom – 65 m2 + balkón

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Zelená ulica | 65 m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Nové Mesto nad Váhom – 65 m2 + balkón IBA U NÁS! RADO Reality po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

147,500 € 2269 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ APARTMÁN | VIENNA GATE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 82 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a nadštandardnou výmero

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4134 €/m²

4-izbový samostatne stojaci dom s garážou | Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jonatánová | 163 m²

Chceš bývať v rodinnom dome, no nechceš dochádzať do Bratislavy? RADO Reality ti ponúka na pre

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

545,000 € 3344 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka