RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | 5-izbový dom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj ambulancia 101m2, Bratislavská ul. - Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Bratislavská | 101 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj ambulanciu s rozlohou 101m2 na ul. Bratislavská v Žiline. Amb

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Žilina

299,000 € 2960 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rekreačný stavebný pozemok 1272m2, Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,272 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1272m2, určený na výstavbu chaty

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mariková

59,900 € 47 €/m²

RADO | na prenájom 2-izbový byt v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Dukelská | 60 m²

RADO Reality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Dukelskej ulici v Považskej Bystrici. Byt s vým

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 9554m2, Nitrianska Blatnica

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,554 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov s rozlohou 9554

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

114,900 € 12 €/m²

RADO | autodielňa v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 106 m²

RADO Reality ponúka na predaj bývalú autodielňu v meste Šaštín Stráže. Autodielňa môže úprave

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šaštín-Stráže

75,000 € 708 €/m²

RADO | Rodinný dom s pozemkom 3802m2, Sidonie - Horné Srnie

Reality Rybníček

Rodinný dom | Česká republika | Rybníček | Sidonie

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v lokalite Sidonie v katastri obce Brumov-B

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rybníček

199,900 € 909 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok pre rodinný dom, 1000m2, Hrabovka

Reality Hrabovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hrabovka. Pozemok s rozlohou 1000m2 s

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrabovka

99,900 € 100 €/m²

RADO | Na prenájom dvojizbový byt v meste Holíč

Reality Holíč

2 izbový byt | Fučíkova | 48 m²

RADO Reality vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený dvojizbový byt v meste Holíč. Byt disp

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Holíč

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok 297m2 + starý rodinný dom, Vrícko - Martin

Reality Vrícko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 297 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 297 m2, situovaný v

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrícko

46,900 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.1B, 2i byt 56,9m2 s predzáhradkou 48,8m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

252,709 € 4441 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2E), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2E v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,033 € 4251 €/m²

RADO | Stavebný pozemok na prenájom, 365m2, Soblahov

Reality Soblahov

Komerčná zóna | Nezadaná | 365 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom stavebný pozemok s rozlohou 365m2 v obci Soblahov. Pri poze

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Soblahov

500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

RADO | Pozemok 13977m2 v priemyselnej zóne obce Svinná

Reality Svinná

Komerčná zóna | Nezadaná | 13,977 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemky v priemyselnej časti obce Svinná len 15km od Trenčína

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

10 €/m2 10 €/m2

RADO | Rodinný dom podľa Vašich preferencií 112m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 112 m²

RADO Reality Vám ponúka skvelú príležitosť stať sa majiteľom modernej novostavby. Predstavujeme

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

69,000 € 616 €/m²

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok | Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 1,393 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

137,907 € 99 €/m²

RADO | Obrovský slnečný rovinatý stavebný pozemok - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2

RADO | INVESTIČNÝ 2-izbový APARTMÁN 44m2 | ARBORA - Bojnice

Reality Bojnice

2 izbový byt | Hlboká | 44 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj exkluzívny 2-izbový apartmán v projekte ARBORA, situovanom v r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

149,700 € 3402 €/m²

RADO | Na prenájom - skladová hala | Tureň, Senec

Reality Tureň

Priestor pre sklad | Nezadaná | 216 m²

RADO Reality vám ponúka na prenájom skladové/výrobné priestory nachádzajúce sa v obci Tureň, le

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Tureň

Cena dohodou

RADO | Rezidencia Karpatská A.1F, 2i byt 55,9m2 s predzáhradkou 93,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 55.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

282,722 € 5058 €/m²

RADO | 2i RD s pozemkom 2347m2 | Horné Držkovce

Reality Veľké Držkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 773 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom z roku 1890, Horné Držkovce.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Držkovce

150,000 € 194 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3A, 3i byt 79,3m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.3 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,144 € 4201 €/m²

RADO | 6-izbový rodinný dom s pozemkom 2218m2 | Horňany

Reality Horňany

Rodinný dom | 220 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, dvojpodlažný 6-izbový r

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horňany

199,900 € 909 €/m²

RADO | Pozemok so staveb. povolením a projektom Dolné Motešice 1680m2

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Motešice | 1,680 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok s projektom a stavebným povolením v obci Dolné Moteši

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

69,000 € 41 €/m²