RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Rodinný dom s prístavbou, pivnicou a veľkým pozemkom

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Partizánska | 206 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom so zaujímavým dispozičným riešením a veľkým poten

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

163,200 € 792 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2F), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2F v bytovom dome C, s inte

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

254,832 € 4247 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.3C), 2i byt 63,3 m2 s loggiou 7,6 m2,TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 63.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.3C v bytovom dome C, nachád

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

268,164 € 4236 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.3B), 2i byt 57 m2 s loggiou 5,9 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 57.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.3B v bytovom dome C, nachád

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,263 € 4263 €/m²

RADO | Na prenájom exkluzívne priestory 3. NP, Nám. sv. Anny, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Anny | 323.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na prenájom exkluzívne administratívne priestory s rozlohou 323,

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.7 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská C.4B - 4i luxusný byt 110 m2, terasa 70 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 110 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 4-izbový byt C.4B v bytovom dome C, nachádzajúci sa na

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

579,518 € 5268 €/m²

RADO | Zrekonštruovaný - 3i byt | ul. Horný Šianec | Trenčin

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72.54 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa na

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,000 € 2838 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Sklad na prenájom 72m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 72 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

210.24 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | 5-izbový rodinný dom s bazénom a saunou | Šintava

Reality Šintava

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Hľadáš pokojné bývanie v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? RADO Reality ti ponúka na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šintava

185,000 € 925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Chata pod Ostrým vrchom | Soblahov - 8303 m2 pozemok

Reality Soblahov

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,582.58 m²

RADO | Na predaj horský hotel s wellness a reštauráciou - Chata pod Ostrým vrchom 3* RADO Real

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Soblahov

1,500,000 € 948 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Kancelárie-Showroom 357 m², Zadunajská cesta, Petržalka, BA

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Zadunajská | 357 m²

Obchodné priestory na predaj v Petržalke, Bratislava Showroom / kancelárie 357 m² – Zadunajská

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

509,000 € 1426 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Kancelárie na prenájom 40.26m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 40.26 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

167.88 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Sklad na prenájom 34m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 34 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

99.28 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom ambulancie 63,72 m2 | Medicentrum Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vladimíra Predmerského | 63.72 m²

RADO Reality ponúka na prenájom moderné ambulancie v Medicentre Vinohrady – Trenčín Ponúkame n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | Kancelárie na prenájom 46m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 46 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

191.82 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Moderný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 104 m²

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, krásnym výhľadom a spoločnou záhradou – Staré Mesto

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 25,20m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 25.2 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

267.12 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 izbovy byt v povodnom stave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.25 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave na prízemí tehlového by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

REZERVOVANÉ RADO | IBA U NÁS! Predaj 4-i. bytu,75 m2,Trenčín Juh

Reality Trenčín

4 izbový byt | Novomeského | 81 m²

REZERVOVANÉ! RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izb. byt na Novomeského ul.

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1727 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Stav. pozemok 904 m2, Trenčín - Záblati

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 904 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 904 m² v Trenčín

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

235 €/m2 235 €/m2

RADO | Prenájom 16,25m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 16.25 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

172.25 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 8i RD s pozemkom 712m2 | Ducové

Reality Ducové

Rodinný dom | Ducové 40 | 318 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ducové

194,000 € 610 €/m²

Pozemok na logistické centrum a priemyselnú výrobu | Šala | 15ha

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 147,499 m²

Ponúkame na predaj pozemok v strategickej lokalite mesta Šaľa s výborným dopravným napojením. P

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

Cena dohodou