RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Nebytový priestor, 3 izby, 98m2, Beckovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 98 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

119,900 € 1223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt, 70m2 v super lokalite, Beckovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 70 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 70m2 na ulici B

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom s pozemkom 727m2, Tatranská ul. - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Tatranská | 240 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom vo vynikajúcej lokalite. Dom sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

399,900 € 1666 €/m²

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Malinovo

Rodinný dom | Nezábudková | 95 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malinovo

415,000 € 4368 €/m²

RADO | 2-izbový INVESTIČNÝ BYT | Dubová alej - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákova | 46.39 m²

Zháňate byt, ktorý Vám okamžite po kúpe začne prinášať zisk ? Už nemusíte hľadať ! RADO Reali

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3903 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prenájom - Butikový 1,5i apartmán s balkónom |

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 43 m²

Nie každá adresa v meste ponúka výnimočnosť. Mestské vily majú niečo, čo novostavby nikdy nepon

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Rodinné bývanie | 3 Izb. byt | Viničky | 63m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 63 m²

Rodinné bývanie plné pokoja a zelene – 3-izbový byt na prenájom, Klokočina – Viničky Hľadáte mi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RADO | Sklad na prenájom 380m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 380 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,109.6 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok 882 m² | Gajary

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 882 m² v obľúbenej obci Ga

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gajary

119,600 € 136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Investičný pozemok 17 653 m2, Kostolná pri Dunaji

Reality Kostolná pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 17,653 m²

Na predaj lukratívny pozemok v srdci obce Kostolná pri Dunaji. RADO Reality Vám ponúka na pre

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná pri Dunaji

1,572,000 € 89 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Na predaj RD s pozemkom 503 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Rodinný dom | Biskupická | 105 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

162,900 € 1551 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 849 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

239,900 € 283 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2C), 2i byt 63 m2 s loggiou 6,7 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 63.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2C v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

252,841 € 3994 €/m²