RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | EXKLUZÍVNE! | Krásny 2-izbový byt | 52m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Považanova | 52 m²

Byt s pokojom, zeleňou a skvelou energiou – Dúbravka, Považanova ulica. Slavo z RentHub ponúka

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,500 € 3933 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1A, 2i byt 59,9 m2 s predzáhradkou 65,7m

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,402 € 4781 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4D, 4i byt 105,6 m2 s terasou 78,1 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 105.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s označením A.4D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

569,028 € 5389 €/m²

PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sklad na prenájom 36m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 36 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

105.12 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Sklad na prenájom 179m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 179 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

522.68 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Skladová hala za exkluzívnu cenu | Ružinov | 999 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Ivanská cesta | 999 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj skladovo-výrobnú halu v bratislavskom Ružinove na Ivanskej ces

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 170 €/m²

RADO | Bývanie ako v raji pri lagúne | Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 550 m²

RADO Reality vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť rodinnú vilu v štýle kúrie, ktorá s

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Sklad na prenájom 201m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 201 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

586.92 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom 23,10m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 23.1 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

244.86 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 32 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 32 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove nachádzajúcej s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Prenájom 11,4 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 11.4 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Prenájom 29,53m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 29.53 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

313.02 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Beckovská | 580 m²

Hľadáte bývanie a podnikanie na jednej adrese ? RADO Reality vám ponúka na predaj jedinečný

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RADO | Slnečný stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach - 99 Eur/m

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 697 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

69,003 € 99 €/m²

RentHub I Pekný zariadený 3-izb. byt so šatníkom I Ružinov I

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Astrová | 70 m²

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový b

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Pozemok blízko kúpeľného parku Trenčianske Teplice!

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | 17. novembra | 4,229 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok v blízkosti kúpeľného parku a jazera v Trenčianskych

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

55 €/m2 55 €/m2

RADO | 4-izbový rodinný dom 108m2 + pozemok 471m2 | Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Bratislavská | 108 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný dom v tichej slepej uli

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

359,100 € 3325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | 3i byt plný energie | terasa a balkón | parkovanie | NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 70 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom byt, ktorý má farby, charakter a dušu. 3-izbový byt v p

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

RADO | Kancelárske priestory | Konventná - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 113 m²

RadoReality Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v srdci Starého Mesta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Rezidencia Karpatská A.1E, 3i byt 75,5m2 s predzáhradkou 177m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

381,789 € 5057 €/m²

RADO | Na predaj 3i byt 65m2 | Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Považská ulica | 65 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Považská, Nové Mesto

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

119,000 € 1831 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Poľnohospodársky pozemok | 7561,88 m2 | Bolešov

Reality Bolešov

Orná pôda | Nezadaná | 7,561.88 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Bolešov. Výmera pozemku je 7561,88m2. Pozemo

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bolešov

30 €/m2 30 €/m2

RADO | Predaj pozemku 4844 m2 - Priemyselný park Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Komerčná zóna | Obrancov mieru | 4,844 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom. Rovina

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

265,000 € 55 €/m²