RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RentHub | Prémiová zariadená kancelária v ZWIRN | Výhľad na hrad I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 40 m²

Patrik z RentHub Vám ponúka na prenájom reprezentatívny administratívny priestor v projekte ZWI

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,270 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový APARTMÁN 57m2 + terasa 14m2 | ARBORA

Reality Bojnice

3 izbový byt | Hlboká | 57 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj exkluzívny apartmán v projekte ARBORA, situovanom v obľúbenej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bojnice

167,800 € 2944 €/m²

RADO | 5-izbový dom 194m2 + pozemok 165m2 | Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 194 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo Svätom Jure s úžitkovou pl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

279,900 € 1443 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub I EXKLUZÍVNE 1-izbový byt s veľkým balkónom VictoryPort | 35㎡

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Žuffova | 40 m²

RentHub - Špecialista na nájom a jeho správu Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásny dizajnový 1

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

440 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | NA PRENÁJOM Ilava Kancelárske priestory – 1.350 m2

Reality Ilava

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 1,350 m²

RADO reality ponúka na prenájom kancelárske/administratívne priestory nachádzajúce sa v Trenčia

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Ilava

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

RADO | Rezidencia Karpatská A.3D, 1i byt 40,9m2 s terasou 8,9 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 40.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

168,963 € 4131 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3F, 3i byt 75,5 m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

321,693 € 4261 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4B, 2i byt 54,9m2 s terasou 63,3 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 54.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

329,059 € 5994 €/m²

RADO | Luxusný nedostavaný RD 425m2 | Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 425 m²

RADO | Rozostavaný luxusný rodinný dom s veľkým pozemkom a druhým domom - Trenčianska Teplá, Pr

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

569,000 € 1456 €/m²

RADO | Rodinná vila s pozemkom 2651 m2, Trenčín - Hanzlíková

Reality Trenčín

Rodinný dom | Severná | 400 m²

RADO Reality ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu s pozemkom 2651 m² v Trenčíne, časť Ha

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

750,000 € 1875 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na prenájom výrobno/skladový objekt, 520 m2 , Púchov

Reality Púchov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 520 m²

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 520 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

1,650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 4500 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,500 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129 €/m2 129 €/m2

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 3-izbová novostavba | rodinný dom | Horné Srnie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Horné Srnie | 120 m²

PRENAJATÉ! Hľadáte pokojné a komfortné bývanie mimo ruchu mesta? RADO Reality ponúka na prenájo

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PREDANÉ! 1i byt susediaci s terasou | Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Sady Cyrila a Metoda | 30 m²

PREDANÉ! RADO Reality ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt susediaci s veľkou terasou s panoram

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom v TOP lokalite, Partizánska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Partizánska | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj fajnový rodinný dom v TOP lokalite. Dom je postavený na pozem

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

129,900 € 1624 €/m²

RADO | Rodinný dvojdom s pozemkom 2100m2 | Hradište

Reality Hradište

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Hradište pri Partizánskom s pozemkom o ro

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hradište

70,000 € 679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Obchodný priestor s pivnicou 290m2 | Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Reštaurácia | Výstrkov | 190 m²

RADO Reality ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou 190 m², nachádzajúci sa na ulici Vý

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bánovce nad Bebravou

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Veľký investičný pozemok pre viacero domov - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný slnečný rovinatý pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2

RADO | Prémiová vila | 6680m2 pozemok | 5 min od Trnavy

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | 420 m²

Súkromné rodinné sídlo s bazénom, wellnessom, vlastným vinohradom a parkom na pozemku 6 680 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

1,750,000 € 4167 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 946m2 pre Rodinný dom | Mierovo

Reality Mierovo

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 946 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 946 m², ktorý je rovinatý, pravideln

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

149,800 € 158 €/m²

RADO | 4-izbový byt 92m2 + terasa 14m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Šípková | 92 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bernolákovo, nachádz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka