RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | Na prenájom obchodné a kancelárske priestory, 62 m2

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 62 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 62 m2, v administratívnej

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

350 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

415,000 € 4368 €/m²

RADO | 4 izb. dom 114 m2 s veľkým pozemkom 1083m2 | Vrakuňa Hrušov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Hrušovská | 114 m²

REZERVOVANÉ Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a potenciálom na ďalšiu výstavbu – Bratisl

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

759,000 € 6658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.1C,3i byt 88,8m2 s predzáhradkou 80,3m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88.8 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

389,371 € 4385 €/m²

RADO | Na predaj exkluzívny stavebný pozemok – Medové Lúky

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 1,051 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 1051 m², situ

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

130,000 € 124 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1D, 2i byt 56,9m2 s predzáhradkou 40,5m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

250,850 € 4409 €/m²

RADO | Vidiecky rodinný dom s pozemkom 1311m2, Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | Adamovské Kochanovce | 150 m²

RADO Reality ponúka na predaj starší vidiecky dom z r. 1919 s pozemkom o rozlohe 1421m2 v čarov

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

69,900 € 85000 €/m²

RADO | 4-izbový byt v meste Holíč

Reality Holíč

4 izbový byt | SNP | 88 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj 4-izbový byt v meste Holíč, ktorý prešiel pred piatimi rokmi

Publikované: 30.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Holíč

150,000 € 1648 €/m²

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 62 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²

REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 5458 €/m²

RentHub I Priestranný 2i byt so šatníkom a parkovaním I 61 m² I

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 61 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, pracovn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1A), 3i byt 84 m2, predzáhradka 111 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 84.14 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením C.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

398,830 € 4740 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2B), 2i byt 57 m2, loggia 5,3 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 57.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2B v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,303 € 4264 €/m²

RADO | Predaj firma s pozemkom 1942m2 | ul. Bratislavská | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská cesta | 330 m²

RADO Reality ponúka na predaj administratívnu budovu na ulici Bratislavská v Trenčíne s pozemko

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

875,000 € 2652 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 2-izbový byt 49m² s terasou 71m² I Soblahov

Reality Soblahov

2 izbový byt | Soblahov | 48.81 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v obci Soblahov. Ponúkame na predaj mod

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Soblahov

179,000 € 3667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom ambulancie 31,55 m2 | Medicentrum Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vladimíra Predmerského | 31.55 m²

RADO Reality ponúka na prenájom moderné ambulancie v Medicentre Vinohrady – Trenčín Ponúkame n

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | CAPITIS 2-izbový byt 49,82m2 + park. státie | Sihoť - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 49.82 m²

RADOReality Vám ponúka na prenájom tento úžasný 2-izbový byt s rozlohou 49,82m2 v novostavbe CA

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom vo vysokom štandarde, Legionárska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Legionárska | 161 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde prevedenia. Dom nac

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

379,900 € 2360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt 80m2 + terasa, GEMINIM, Saratovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 3-izbový byt s rozlohou 80m2 v novostavbe GE

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

275,000 € 3438 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Obchodný priesor - reštaurácia na prenájom, 187m2, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Štúrovo námestie | 187 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 187m2 v priamom

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Na predaj dvojizbový byt v meste Holíč

Reality Holíč

2 izbový byt | Fučíková | 48 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj čiastočne zariadený dvojizbový byt v meste Holíč. Byt dispon

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Holíč

79,990 € 1666 €/m²

RADO | Obchodný priestor 89m2 | Ružinovská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 89 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj obchodný priestor s rozlohou 89 m², nachádzajúci sa na 1. posc

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 3360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2-izbový byt 66m2 | Legionárska - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 57 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 66,60 m² (interiér 57,55 m² + pivnica 9,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,950 € 5017 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Reštaurácia | Nezadaná | 1,200 m²

RADO Reality ponúka na predaj luxusnú reštauráciu v obci Lehota pod Vtáčnikom, na pozemku o vým

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Lehota pod Vtáčnikom

835,000 € 696 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka