RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RentHub | 2i byt | parkovanie | balkón | Jégeho Alej | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 51 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom, 2x klimatizáciou a garážovým státím – Jégého Alej, Bratislava

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | Exkluzívna administratívna budova v centre, Piešťany

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Radlinského | 1,196 m²

RADO Reality ponúka exkluzívnu viacúčelovú budovu v širšom centra kúpeľného miesta Piešťany. Ob

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj prvý OFF-GRID DOM na Slovensku, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 0 m²

RADO Reality ponúka na predaj prvý off-grid rodinný dom na Slovensku s garážou, ktorý sa vyznač

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rohožník

410,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Administratívna budova "Konštrukta", Trenčín

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | K výstavisku | 7,716 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočnú administratívnu budovu "Konštrukta - Tire Te

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Predaj 5-izb. rodinného domu - Trenčín, Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 150.69 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 5-izb. rodinného domu v lokalite Trenčín – Vinohrady.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

349,000 € 2316 €/m²

RADO | Prenájom obchod. priestorov, novostavba 57m2, Trenčín-Zlatovce

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Odevná | 57 m²

RADO Reality ponúka na prenájom obchodné priestory s rozlohou 57 m² v novostavbe bytového domu

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

RADO | Predaj polyfunkčnej budovy, Bratislavská ul. - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 430 m²

RADO Reality ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Bratislavskej ul. v Trenčíne. 3-podlažná bu

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 62 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 62 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 62 m2, v administratívnej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RADO | Pozemky na predaj, 33956 m2 v 1/1, Lúka - NMnV

Reality Lúka

Orná pôda | Nezadaná | 33,956 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj súbor pozemkov v celkovej výmere 33.956 m2 v katastri obce Lú

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúka

36,500 € 1 €/m²

RADO | Reality ponúka na prenájom priestor o rozlohe 64 m2 v Žiline.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Kuzmányho | 64 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 64 m2, v administratívnej

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom obchodné a kancelárske priestory, 62 m2

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 62 m²

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

350 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RADO | Rodinný dom vo vysokom štandarde, Legionárska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Legionárska | 161 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde prevedenia. Dom nac

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

379,900 € 2360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 54m2 na ulici Hrabovská v T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Slnečný stavebný 1483m2 pozemok Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1483m2 na konci dediny Trenčianska Tepl

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

125 €/m2 125 €/m2

RADO | Slavnica - investičný pozemok

Reality Slavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,400 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Slavnica, o rozlohe 5400 m2, vho

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slavnica

45 €/m2 45 €/m2

RADO | 4 izb. dom 114 m2 s veľkým pozemkom 1083m2 | Vrakuňa Hrušov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Hrušovská | 114 m²

REZERVOVANÉ Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a potenciálom na ďalšiu výstavbu – Bratisl

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

759,000 € 6658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Pekný a priestranný 3-izbový byt | 70m² |

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Mečíková | 70 m²

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom vkusne zariadený a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný 2-izb. byt 60 m² | klimatizácia | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 60 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou a p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.2E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,871 € 4057 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3C, 1i byt 40,6 m2 s terasou 8,9 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 40.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

166,057 € 4090 €/m²

RADO | Vidiecky rodinný dom s pozemkom 1311m2, Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | Adamovské Kochanovce | 150 m²

RADO Reality ponúka na predaj starší vidiecky dom z r. 1919 s pozemkom o rozlohe 1421m2 v čarov

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

69,900 € 85000 €/m²

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1600 €/mes | 4.87%

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

393,750 € 5700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Obchodný priestor na Račianskej ulici | 195 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska 99 | 190.34 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj obchodný priestor v bratislavskom Novom Meste na Račianskej 99

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,000 € 2622 €/m²