RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | 5-izbový dom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5i RD s garážou, Čierna Lehota, okr. Bánovce n./B.

Reality Čierna Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj starší 5-izbový rodinný dom v obci Čierna Lehota v okrese Bán

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierna Lehota

69,900 € 200 €/m²

RADO | Na predaj ambulancia 101m2, Bratislavská ul. - Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 101 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj ambulanciu s rozlohou 101m2 na ul. Bratislavská v Žiline. Amb

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Žilina

299,000 € 2960 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Žilina

Obchodné priestory | Bratislavská | 101 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Žilina

299,000 € 2960 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 9554m2, Nitrianska Blatnica

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,554 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov s rozlohou 9554

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

114,900 € 12 €/m²

RADO | Na prenájom výrobno/skladový objekt, 250 m2 v Púchove

Reality Púchov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 250 m²

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 250 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

RADO | Predaj stavebných pozemkov - Trenčín, Tr.Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 463 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v projekte „Na lúke“ v Trenčíne – časť Trenčians

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129,177 € 279 €/m²

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 57 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 57 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 57 m2, v administratívnej

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

250 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Rekreačný stavebný pozemok 1272m2, Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,272 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1272m2, určený na výstavbu chaty

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mariková

59,900 € 47 €/m²

RADO | na prenájom 2-izbový byt v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Dukelská | 60 m²

RADO Reality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Dukelskej ulici v Považskej Bystrici. Byt s vým

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 220 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 220 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom atraktívny obchodný priestor s rozlohou 220 m², situov

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 220 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

RADO | Prevádzková budova s bytovou jednotkou | Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | Výstrkov | 365 m²

RADO Reality ponúka na predaj prevádzkovú budovu s bytovou jednotkou a možnosťou nadstavby, nac

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

560,000 € 1534 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Nebytový priestor, 3 izby, 98m2, Beckovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 98 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

119,900 € 1223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | autodielňa v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 106 m²

RADO Reality ponúka na predaj bývalú autodielňu v meste Šaštín Stráže. Autodielňa môže úprave

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šaštín-Stráže

75,000 € 708 €/m²

RADO | Rodinný dom s pozemkom 3802m2, Sidonie - Horné Srnie

Reality Rybníček

Rodinný dom | Česká republika | Rybníček | Sidonie

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v lokalite Sidonie v katastri obce Brumov-B

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rybníček

199,900 € 909 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok pre rodinný dom, 1000m2, Hrabovka

Reality Hrabovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hrabovka. Pozemok s rozlohou 1000m2 s

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrabovka

99,900 € 100 €/m²

RADO | Na prenájom dvojizbový byt v meste Holíč

Reality Holíč

2 izbový byt | Fučíkova | 48 m²

RADO Reality vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený dvojizbový byt v meste Holíč. Byt disp

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Holíč

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | Investičný pozemok | Borčice 15 000 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 15,000 m²

Borčice - za traťou - Investičný pozemok, v horizonte 5 až 6 rokov budúci stavebný pozemok V p

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

25 €/m2 25 €/m2

RADO | 3i byt, 70m2 v super lokalite, Beckovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 70 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 70m2 na ulici B

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt + záhradka 94m2 + parking, Vinohrady, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe s charakterom rodinného domu. Byt s

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

319,900 € 4101 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 1990m2 priamo v Trenčíne

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Niva | 1,990 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1990m2 v lukratívnej časti mestsk

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

85 €/m2 85 €/m2

RADO | Rodinný dom podľa Vašich preferencií 112m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 112 m²

RADO Reality Vám ponúka skvelú príležitosť stať sa majiteľom modernej novostavby. Predstavujeme

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

69,000 € 616 €/m²

RADO | Obrovský slnečný rovinatý stavebný pozemok - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2