162 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²
V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic
325,000 € 568 €/m²
Rodinný dom | Nesvady | 177 m²
Hľadáte rodinný dom so záhradou? Vyhovuje Vám pokojné prostredie v tichej ulici a zároveň chcet
169,900 € 960 €/m²
Rodinný dom | Dedina mládeže | 100 m²
Niektoré domy ponúkajú dvor a záhradu. Niektoré aj veľký pozemok. Tento ponúka dvor, záhradu, j
250,000 € 2500 €/m²
Objekt pre obchod | 102 m²
Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské
85,000 € 833 €/m²
2 izbový byt | Sústružnícka | 58 m²
Ponúkame na prenájom byt vhodný pre maximálne 2 dospelé osoby, na dlhodobé bývanie. Byt je ideá
560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Indonézia
Čo by ste povedali na investíciu, ktorá Vám okrem výnosu prinesie aj možnosť dovolenkovať kedyk
173,747 € 3218 €/m²
1 izbový byt | Indonézia
Hľadáte príležitosť na investíciu, ktorá Vám prinesie dvojnásobný osoh ? Čo tak vlastný apartm
174,957 € 2651 €/m²
1 izbový byt | Indonézia
Aké by to bolo zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom alebo si vytvoriť súkromné dovolenkové
107,562 € 2988 €/m²
4 izbový byt | Indonézia
Predstavte si, ako jediné rozhodnutie môže otvoriť dvere do sveta pasívnemu príjmu na dlhé rok
557,818 € 2644 €/m²
Rodinný dom | 316 m²
Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorá Vám ponúka voľnosť a možnosti tak táto stojí za pozornosť. Táto
298,000 € 943 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Skúste sa preniesť na miesto, kde sa vôňa hrozna spája s tichom, ktoré mení pohľad na čas. Pri
51,900 € 1038 €/m²
Záhrada | Nová Stráž | 190 m²
Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes
47,000 € 247 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Predstavte si miesto, kde môžete vytvoriť domov presne podľa seba, kde máte priestor dýchať, tv
114,900 € 821 €/m²
Záhrada | 563 m²
Predstavte si miesto, kde máte pokoj, súkromie a zároveň ste stále v meste. Presne takýto pr
89,000 € 158 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do
77,500 € 2422 €/m²
2 izbový byt | 62.5 m²
Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by
84,900 € 1358 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 963 m²
Nie každý pozemok je o výmere. Niektoré sú o tom, ako sa na ňom bude žiť. V tichej časti mesta
41.5 €/m2 42 €/m2
Objekt pre obchod | 40 m²
Priestor v centre mesta, kde riešite biznis, nie účty za energie. Na prenájom je podnikateľsk
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kolárovo | 218 m²
Tento dom Vám neposkytne len pokoj a priestor. Ponúkne aj atmosféru, ktorú si uvedomíte skôr, n
129,000 € 592 €/m²
Rodinný dom | Marcelová | 200 m²
Možno už dnes vidíte a, počujete, že ceny energií stále rastú a cítite, že je čas urobiť rozumn
143,000 € 715 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | virtské jazero | 160 m²
Hľadáte miesto pre oddych, relax, zábavu? V poschodovej chate pri vitskom jazere nájdete nielen
107,000 € 669 €/m²
1 izbový byt | Parná | 39.5 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
86,889 € 2200 €/m²
Farmárska usadlosť | Komárno | 3,103 m²
Chcete si dopriať vidiecky život a zároveň pohodlie a súkromie? Objavte skvelý potenciál rodinn
470,000 € 151 €/m²
2 izbový byt | E. B. Lukáča | 52 m²
Na prenájom 2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici E. B. Lukáča. Úžitková plocha bytu
495 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.