162 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Farná | 310 m²
Niektoré domy ponúknu len metre štvorcové. Iné vytvoria priestor, kde môže rodina naozaj fungov
79,900 € 258 €/m²
Objekt pre obchod | 385 m²
Nie každá nehnuteľnosť je len budova. Niektoré priestory si ľudia pamätajú. Chodili sem na pivo
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Chotín | 581 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré kúpite preto, čo sú dnes. A potom sú také, ktoré kupujete pre to, čím s
165,000 € 284 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Praktický, udržiavaný a sviežy. Aj takto by sa dal opísať tento 1-izbový byt s výmerou 36 m².
410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Eötvösa | 73 m²
Hľadáte pre svoju rodinu 3izbový byt na prenájom? Čo by ste povedali na čiastočne zariadený by
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 40 m²
Priestor v centre mesta, kde riešite biznis, nie účty za energie. Na prenájom je podnikateľsk
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 963 m²
Nie každý pozemok je o výmere. Niektoré sú o tom, ako sa na ňom bude žiť. V tichej časti mesta
41.5 €/m2 42 €/m2
1 izbový byt | 32 m²
Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do
77,500 € 2422 €/m²
Záhrada | 563 m²
Predstavte si miesto, kde máte pokoj, súkromie a zároveň ste stále v meste. Presne takýto pr
89,000 € 158 €/m²
Rodinný dom | Iža | 320 m²
Hľadáte rodinný dom do 10 km od Komárna ? Ako by Vám vyhovoval dom v obci Iža ? Ten, ktorý sm
270,000 € 844 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²
Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,
130,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Heľpa | 1,168 m²
Aké by to bolo naplniť svoj sen o bývaní v čarovnej obci Heľpa na pozemku s veľkosťou 1168 m2 v
39,000 € 33 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²
Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred
40 €/m2 40 €/m2
Objekt pre obchod | Elektrárenská cesta | 354 m²
Hľadáte podnikateľský objekt pre vlastné podnikanie, alebo ako investíciu na prenajímanie? Ako
310,000 € 876 €/m²
1 izbový byt | Parná | 29.89 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
85,342 € 2855 €/m²
Rodinný dom | Nesvady | 177 m²
Hľadáte rodinný dom so záhradou? Vyhovuje Vám pokojné prostredie v tichej ulici a zároveň chcet
169,900 € 960 €/m²
Objekt pre obchod | 102 m²
Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské
85,000 € 833 €/m²
2 izbový byt | Sústružnícka | 58 m²
Ponúkame na prenájom byt vhodný pre maximálne 2 dospelé osoby, na dlhodobé bývanie. Byt je ideá
560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 62.5 m²
Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by
84,900 € 1358 €/m²
Záhrada | 500 m²
Na predaj stavebný pozemok v zastavanej oblasti s rozlohou 500 m2 pri novej nemocnici v Nových
205 € 0 €/m²
Objekt pre obchod | Nová Stráž | 354 m²
Predstavte si miesto, kde priestor dýcha spolu s vami. Kde vôňa betónu a kovu pripomína silu a
700,000 € 1977 €/m²
3 izbový byt | VII. sídlisko | 68 m²
Hľadáte moderné bývanie v Komárne? Jednou z možností by mohol byť 3-izbový byt po kompletnej r
149,900 € 2204 €/m²
Objekt pre obchod | Palatínova | 120 m²
Exkluzívna príležitosť vstúpiť do sveta sladkého podnikania blízko centra Komárna. Toto presne
33,000 € 275 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svätý Peter | 996 m²
Ak hľadáte rovinatý pozemok s dostatkom svetla vhodný na stavbu domu, jeden ste práve objavili.
49,900 € 50 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.