Korim & Partners s.r.o.

korimpartners.sk

Kapitulská 372 946 39 Iža

162 inzerátov v ponuke

Komerčný objekt v Zlatnej na Ostrove, predaj

Reality Zlatná na Ostrove

Obchodné priestory | I/63 | 734 m²

Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obcho

Publikované: 01.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zlatná na Ostrove

1 € 0 €/m²

INVESTORI POZOR !!! LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK !!!

Reality Komárno

Komerčná zóna | 4,965 m²

Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v najžiadanejše

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

135 €/m2 135 €/m2

Rozľahlá záhrada s murovanou chatkou len pár minút od Komárna

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Hľadáte rovinatý pozemok v pokojnom prostredí, kúsok od Komárna? Čo by ste povedali ak by bol

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

55 €/m2 55 €/m2

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii s klímou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 70 m²

Veci, ktoré pri prenájme väčšinou riešite dodatočne, tu už riešiť nemusíte. Tento 3-izbový byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

780 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 izbový apartmán B407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.91 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,815 € 2802 €/m²

Atypický, priestranný rodinný dom v tichej časti Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 340 m²

Radi sa líšite od ostatných a v tejto predstave by sa malo niesť aj Vaše nové bývanie? Navyše,

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

250,000 € 735 €/m²

Exkluzívny rodinný dom Komárno – inteligentný luxus a skutočný pokoj

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 164 m²

Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

467,000 € 2848 €/m²

2-izbový byt v pôvodnom stave – na okraji II. sídliska

Reality Komárno

2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²

Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkorysou výmerou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²

Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

117,000 € 1427 €/m²

Jedinečná polyfunčná budova na hlavnom cestnom ťahu cez Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Hurbanovo | 536 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa objaví len raz za čas. Bývalý VALCOVÝ MLYN na hlavnom cestno

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

88,000 € 164 €/m²

Pozemok vo vinárskej oblasti na predaj, Modrany

Reality Modrany

Vinica, chmelnica | Modrany | 809 m²

Či už hľadáte pozemok na pestovanie viniča alebo miesto pre mobilný dom, na tomto mieste nájdet

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modrany

6,790 € 8 €/m²

Poctivý tehlový dom s veľkými izbami a vysokými stropmi v tichej ulici v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 301 m²

Niektoré domy ponúkajú hotové riešenia. Tento poctivý tehlový dom v Iži ponúka niečo cennejšie

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Iža

150,000 € 498 €/m²

Chata s pozemkom cca 300 m² – možnosť dokončenia podľa seba

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Komárno | 35 m²

Hľadáte miesto, kde nájdete pokoj, ticho a chatu, ktorú si dokončíte podľa seba? Chata s rozlo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

67,500 € 1929 €/m²

Veľký pozemok na stavbu rodinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 950 m²

Váš nové dom sa najprv zrodí v hlave. Až neskôr, po nájdení vhodného pozemku, za dobrú cenu, s

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 35 €/m²

2-izbový byt na prenájom – 58 m², čiastočná rekonštrukcia

Reality Komárno

2 izbový byt | Vnútorná Okružná | 58 m²

Tento 2-izbový byt však ponúka príjemný priestor, praktickú dispozíciu a pokojné bývanie, kde s

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok na stavbu rodeinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 850 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ako Vám vyhovuje 586 m2 so šírkou 19 m v prednej čas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

17,500 € 21 €/m²

Jeden z najlepšie riešených 3-izbových bytov v Danubia Residence (B206)

Reality Komárno

3 izbový byt | Parná | 74.09 m²

Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

220,000 € 2969 €/m²

Útulné bývanie v centre diania, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 27 m²

Malý byt, veľká príležitosť v obľúbenej časti Komárna. Táto útulná garsónka s rozlohou 27m² na

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 2515 €/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 75 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv a zároveň mať všetko potr

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

78,900 € 1052 €/m²

2-izbový byt (A-401), byt obkolesený terasou, Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 45.55 m²

Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

162,205.76 € 3561 €/m²

Rodinný dom v Bene, Komárno na predaj

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 150 m²

Hľadáte rodinný dom, v ktorom chcete vytvoriť nový domov pre svoju rodinu ? Rodinný dom, ktor

Publikované: 27.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

169,900 € 1133 €/m²

Autoservis na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Priestor pre výrobu | Hurbanovo | 684 m²

Možno zvažujete kúpiť priestor pre svoje podnikanie. Ako by Vám vyhovoval ten, ktorý ste našli

Publikované: 26.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

1 € 0 €/m²

Veľkoplošný 5-izbový meštiansky byt v centre mesta

Reality Komárno

5 a viac izbový byt | Pohraničná | 135 m²

Toto nie je byt pre každého. Byt, ktorého neovplyvňujú trendy. Sám je trend. Možno viete, aké

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

178,000 € 1319 €/m²

Stavebný pozemok v mestskej časti Nitriansky Hrádok - Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 385 m²

Viete si predstaviť ako by sa vynímal Váš dom na pozemku s rozlohou 385 m2 v mestskej časti Šu

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

55,000 € 143 €/m²