Korim & Partners s.r.o.

korimpartners.sk

Kapitulská 372 946 39 Iža

162 inzerátov v ponuke

Administratívno–obchodná budova s potenciálom – investícia, ktorá dáva zmysel

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Hlavná | 270 m²

Predstavte si miesto, ktoré pracuje vo Váš prospech či už podnikáte a hľadáte priestory pre Vaš

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

299,000 € 1107 €/m²

Orná pôda

Reality Stuľany

Iný poľnohosp. pozemok | 18,241 m²

Hľadáte pozemky? Máme pre Vás pôdu o celkovej rozlohe 18 241 m² situovanú v blízkosti obce Stuľ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stuľany

1.2 €/m2 1 €/m2

Zrekonštruovaný 3-izbový apartmán 150m od mora, Scalea

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Apartmán pri mori, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než prídete na dovolenku. V prí

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1643 €/m²

3 izbový apartmán s rozlohou od 81,87 m² do 94,81 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4509 €/m²

Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nesvady

109,500 € 1095 €/m²

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

82,000 € 1367 €/m²

Pozemok piamo pri Dunaji, Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Nie každý pozemok pri Dunaji je naozaj pri Dunaji. Tento áno. Nedáva len možnosť stavať, ale b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

74,000 € 93 €/m²

Pozemok v Lél parku na predaj, Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lél | 772 m²

Neďaleko obce Zlatná na Ostrove, približne 15 kilometrov od Komárna či Monoštorského mosta do M

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

52,000 € 67 €/m²

Objekt pre tých, ktorí nečakajú na príležitosť, ale ju vytvárajú, Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | Patince | 171 m²

Väčšina ľudí chce mať istotu. Mesačnú výplatu. Predvídateľnosť. Menšina chce kontrolu. Priesto

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Patince

170,000 € 994 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

Chata so záhradou v rekreačnej časti Novej Osady

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 36 m²

Aké by to bolo mať svoje vlastné miesto uprostred prírody, kde zabudnete na stres, načerpáte no

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

78,000 € 2167 €/m²

Moderný 2-izbový byt, ktorý pôsobí presne tak, ako má pôsobiť domov

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²

Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

97,000 € 2021 €/m²

Rodinný dom podľa Vašich predstáv, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 540 m²

Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 359 €/m²

Podnikajte na viditeľnom mieste – obchodný priestor Chotín

Reality Chotín

Objekt pre obchod | Chotín | 76 m²

Niektoré priestory majú výhodu, ktorú nie je možné dodatočne vytvoriť – dobrú polohu a viditeľn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Chotín

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný dom s veľkým pozemkom, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte pokojné bývanie bez nutnosti veľkých investícií, no zároveň s dostatkom priestoru a pot

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

179,900 € 1199 €/m²

2-izbový byt s podnikateľským priestorom blízko centra mesta

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Komárno | 138 m²

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si miesto, ktoré môže pracovať pre Vás. Miesto, kde môžete b

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

130,000 € 1000 €/m²

Výnimočné bývanie v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Pamiatková zóna | 100 m²

Neobyčajné bývanie v Komárne si môžete dopriať kúpou a rekonštrukciou svojho domu nachádzajúcom

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

175,000 € 1950 €/m²

Záhrada s murovaným domčekom a pivnicou na predaj, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 400 m²

Na oplotenom, rovinatom pozemku s rozlohou 400 m2 a takmer štvorcovým pôdorysom (18x22 metrov),

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

42,500 € 106 €/m²

Administratívna budova s opravárenskou dieľňou a rodinným domom, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre výrobu | Nová Stráž | 410 m²

Predstavujeme Vám administratívnu budovu spolu s opravárenskou dielňou pre nákladné vozidlá a

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Dom bez záhrady s menším dvorom a terasou, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 160 m²

Hľadáte rodinný dom s menším dvorom vo výbornej lokalite bez nutnosti práce v záhrade ? Možno p

Publikované: 12.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 694 €/m²

NOVÁ CENA !!! Nadštandardný rodinný dom so začatou rekonštrukciou, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 380 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome zrekonštruovanom podľa vlastných predstáv? To a možno aj o

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

154,000 € 405 €/m²

Rodinný dom na predaj Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 110 m²

Zaradili sme do ponuky rodinný dom, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky. Je v dobrej lokalite Ko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

118,000 € 982 €/m²

Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Okoličná na Ostrove | 1,200 m²

Hľadáte pozemok v obci Okoličná na Ostrove na oddych, stavbu rodinného domu alebo pre niečo úpl

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Okoličná na Ostrove

21,000 € 18 €/m²

Rodinný dom v radovej zástavbe, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | BENE | 120 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome v príjemnej, tichej a slnečnej ulici ? Rodinný dom, ktorý

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

150,000 € 1292 €/m²