162 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Farná | 310 m²
Niektoré domy ponúknu len metre štvorcové. Iné vytvoria priestor, kde môže rodina naozaj fungov
79,900 € 258 €/m²
Objekt pre obchod | 385 m²
Nie každá nehnuteľnosť je len budova. Niektoré priestory si ľudia pamätajú. Chodili sem na pivo
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Chotín | 581 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré kúpite preto, čo sú dnes. A potom sú také, ktoré kupujete pre to, čím s
165,000 € 284 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Praktický, udržiavaný a sviežy. Aj takto by sa dal opísať tento 1-izbový byt s výmerou 36 m².
410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Eötvösa | 73 m²
Hľadáte pre svoju rodinu 3izbový byt na prenájom? Čo by ste povedali na čiastočne zariadený by
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²
V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic
325,000 € 568 €/m²
1 izbový byt | Indonézia
Aké by to bolo zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom alebo si vytvoriť súkromné dovolenkové
107,562 € 2988 €/m²
Objekt pre obchod | 102 m²
Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské
85,000 € 833 €/m²
Objekt pre obchod | Palatínova | 120 m²
Exkluzívna príležitosť vstúpiť do sveta sladkého podnikania blízko centra Komárna. Toto presne
33,000 € 275 €/m²
Objekt pre obchod | Kolárovo | 480 m²
Hľadáte obchodný priestor na prenájom v Kolárove? Chceli by ste ho mať na frekventovanom mies
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 300 m²
Potrebujete predajňu s množstvom skladových priestorov ? Alebo administratívne priestory ? Pot
4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Veľký Harčáš | 398 m²
Nie každá záhrada je len o metroch štvorcových. Niekedy ide o pocit pokoja, súkromia a priestor
35,000 € 88 €/m²
2 izbový byt | Indonézia
Čo by ste povedali na investíciu, ktorá Vám okrem výnosu prinesie aj možnosť dovolenkovať kedyk
173,747 € 3218 €/m²
1 izbový byt | Indonézia
Hľadáte príležitosť na investíciu, ktorá Vám prinesie dvojnásobný osoh ? Čo tak vlastný apartm
174,957 € 2651 €/m²
4 izbový byt | Indonézia
Predstavte si, ako jediné rozhodnutie môže otvoriť dvere do sveta pasívnemu príjmu na dlhé rok
557,818 € 2644 €/m²
Rodinný dom | 316 m²
Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorá Vám ponúka voľnosť a možnosti tak táto stojí za pozornosť. Táto
298,000 € 943 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Skúste sa preniesť na miesto, kde sa vôňa hrozna spája s tichom, ktoré mení pohľad na čas. Pri
51,900 € 1038 €/m²
2 izbový byt | 62.5 m²
Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by
84,900 € 1358 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Predstavte si miesto, kde môžete vytvoriť domov presne podľa seba, kde máte priestor dýchať, tv
114,900 € 821 €/m²
Záhrada | 563 m²
Predstavte si miesto, kde máte pokoj, súkromie a zároveň ste stále v meste. Presne takýto pr
89,000 € 158 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do
77,500 € 2422 €/m²
Záhrada | Nová Stráž | 190 m²
Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes
47,000 € 247 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 963 m²
Nie každý pozemok je o výmere. Niektoré sú o tom, ako sa na ňom bude žiť. V tichej časti mesta
41.5 €/m2 42 €/m2
Objekt pre obchod | 40 m²
Priestor v centre mesta, kde riešite biznis, nie účty za energie. Na prenájom je podnikateľsk
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.