Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 8 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
https://www.babonytre.sk
Prečítať viac

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o. (171  inzerátov)

Kozia 7 81103 Bratislava

171 inzerátov v ponuke

Babony TRE I Prenájom garsonky, Kúpeľná ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Kúpeľná | 28 m²

Babony TRE Vám ponúka štýlové bývanie v srdci Starého Mesta – Úplne nová garzónka na Kúpeľnej u

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

630 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 48 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt s loggiou v projekte VIKTÓRIA, Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 70 m²

Realitná kancelária BABONY TRE ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt s loggiou v projekte VIK

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,179 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BABONY TRE | 3 izbový byt so zasklenou loggiou, Sídlisko Mateja Corvin

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Sídlisko M. Corvina | 69 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so zasklenou loggiou – Sídlisk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

108,900 € 1578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE - Rodinný dom so záhradou, pozemok 1104m2, Okružná ulica

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 135 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom na pozemku o celkovej výmere 1104m2

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rovinka

324,900 € 2407 €/m²

BABONY TRE | A6.11 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 118 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BabonyTRE I PREDAJ Záhrada, obec Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | Malinovská | 648 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Babony TRE/ Admin. budova so skladom (dielňou) s pozemkom 2464m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Polyfunkčný objekt | Pod brehmi | 601 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu v Karlovej Vsi, ul. Pod Brehmi s v

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj 3i bytu v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 3-izbový byt v novostavbe situovaný vo vyhľadávanej časti Brati

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

REZERVOVANE I Prenájom 3i bytu v City Park Ružinov, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 70 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe City Park Ružinov, ideálnej p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Na predaj 2-i byt s terasou v Auersthal (Rakúsko)

Reality Auersthal

2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen

V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt. Rozumné dispozíci

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Auersthal

125,000 € 2404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 85 m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre Ponúkame svetlý a útulný 3-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4576 €/m²

Babony TRE/ NOVOSTAVBA moderný bungalov – dokončený na kľúč

Reality Senec

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu – typ bungalov, 5 minút od Senca. Rodinný dom

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

359,000 € 2762 €/m²

DIVA: Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

4 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srd

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 5000 €/m²

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt Staré Mesto, Heydukova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 67 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² v jednej z najžiadanejších lokalít

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 5672 €/m²

Babony TRE I Na predaj rodinný dom s pozemkom – Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Malinovská | 135 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Nitrianske Pravno, n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

135,000 € 1000 €/m²

Exkluzívna garáž ( typu B) v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Triblavinská | 102 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

178,369 € 1749 €/m²

Babony TRE I Na predaj príjemný 1i byt, Bieloruská 22 P. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 33 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

149,900 € 4542 €/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 38 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s balkonom ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

182,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok v Pezinku - 433 m2

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 433 m²

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok 433 m² – Pezinok, Cajla | Nová štvrť pri viniciach Ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,900 € 161 €/m²

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m².

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Nezadaná | 400 m²

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m², vhodný pre salón krásy alebo súkromné zdravotn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na kúpa Lučenec

1 € 0 €/m²

BabonyTRE I Prenájom 2-izbový byt + bazén na streche-ROZADOL - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE / Veľký pozemok na hranici lesa na výstavbu RD

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Tavarikova osada | 1,153 m²

Predáme nádherný pozemok v Dúbravke, hraničiaci s lesom, ideálny na výstavbu exkluzívnej vily.

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

420,000 € 364 €/m²