171 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Muškátová | 43 m²
Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol
147,000 € 3419 €/m²
3 izbový byt | Vajanského | 83 m²
Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3i byt na prestížnom Vaj
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bernolákovská | 64 m²
Realitná kancelária BABONY TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný a krásne presvetlený 3
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garsónka | Podunajská | 30 m²
Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava) Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený
590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
Luxusne zariadený trojizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srdci Abu D
399,000 € 4926 €/m²
4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²
Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt
790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²
Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn
1,390 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Indonézia
Táto luxusná vila v Ubud ponúka neopakovateľný únik do srdca prírody Bali. Obklopená bujnou d
1,650,000 € 1031 €/m²
3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší
2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 39 m²
Dáme do prenájmu nádherný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v absolútnom centr
690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²
Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed
279,900 € 3996 €/m²
Obchodné priestory | Kúpeľná | 90 m²
Babony TRE Vám ponúka na prenájom atraktívne obchodné priestory na adrese Kuplena 8, vhodné pre
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád
264,500 € 2645 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße
Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia
125,000 € 2273 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo Viedni, nachádzajúci sa na adrese Neilreichgasse
195,000 € 4756 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²
Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú
289,900 € 4752 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²
Babony The Real Estate prenajíma kancelárske priestory v historickom centre mesta v blízkosti c
10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²
BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný
420,000 € 3733 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 12,953 m²
Ponúkame na predaj investične atraktívny pozemkový komplex v Bratislave – Devínska Nová Ves (ok
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²
Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz
217,500 € 255 €/m²
Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²
Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n
Cena dohodou
4 izbový byt | Tichá | 253 m²
Ponúkame vám do prenájmu honosný 2-úrovňový veľkometrážny byt v tichom prostredí nad hradom, pr
2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rusovská cesta | 41 m²
BabonyTRE Vám ponúka na prenájom štýlový, moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmerou 51,
850 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekt
259,900 € 3650 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.