Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 8 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
https://www.babonytre.sk
Prečítať viac

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o. (171  inzerátov)

Kozia 7 81103 Bratislava

171 inzerátov v ponuke

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Babony TRE I PRENÁJOM 2-izbový byt_Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 41 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom štýlový, moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmerou 51,

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BABONY TRE | B2.15 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,390 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekt

Publikované: 10.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3650 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 3996 €/m²

Exkluzívne garáže v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Triblavinská | 8,000 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

118,639 € 15 €/m²

Babony TRE I Prenájom - obchodný priestor, Kúpeľná 8, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kúpeľná | 90 m²

Babony TRE Vám ponúka na prenájom atraktívne obchodné priestory na adrese Kuplena 8, vhodné pre

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BABONY TRE I ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Panónska cesta | 800 m²

ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave Developerská spoločnosť R.E.M.D. oznam

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 4800 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I Rodinný dom a pozemok 8 500 m²

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | 150 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 9967 €/m²

BABONY TRE I 3-izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hviezdna | 65 m²

Slnečný 3-izbový byt v Šamoríne pri X-Bionic Sphere – ideálny na bývanie aj investíciu Šamorín

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

BABONY TRE I Developerský projekt Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²

POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4-izbového bytu, Vyšehradská, Vyšehradská, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

294,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Babony TRE I Prenájom Komfortné bývanie priamo v srdci mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Špitálska | 95 m²

Babony TRE I Prenájom Príjemné mezonetové bývanie priamo v srdci mesta – Špitálska ulica Výnim

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v prémiovej lokalite D

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | solunska | 125 m²

Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v prémiovej lokalite Devín Ponúkame na prenáj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Ponúkame na predaj investične pozemkový komplex

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 12,953 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny pozemkový komplex v Bratislave – Devínska Nová Ves (ok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

BABONY TRE I Stavebný pozemok v Senci

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²

Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Senec

217,500 € 255 €/m²

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BabonyTRE | Garážové parkovanie+veľká murovaná kobka 6 m² RAČA_RNDZ

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Eduarda Wenzla | 12 m²

Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie miesto spolu s priestr

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

130 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Babony TRE/ novostavba 2-izb. zariadený, projekt NUPPU (odpočet DPH)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

DIVA: Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

4 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srd

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 5000 €/m²

Babony TRE I Na predaj rodinný dom s pozemkom – Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Malinovská | 135 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Nitrianske Pravno, n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

135,000 € 1000 €/m²