Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 8 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
https://www.babonytre.sk
Prečítať viac

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o. (171  inzerátov)

Kozia 7 81103 Bratislava

171 inzerátov v ponuke

REZERVOVANÝ | Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Nová Záhorská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Kunovská | 77.87 m²

Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj krásny a moderne riešený 3-izbový by

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

299,990 € 3852 €/m²

Babony TRE | Predaj rozsiahleho pozemku s chatou, garážou a domom.

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany - Fančová | 12,027 m²

Rozsiahly pozemok s chatou, garážou a domom v nádhernej lokalite, intraviláne obce s možnosťou

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj Zrekonštruovaný 1-izbový bytu s veľkorysou loggiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25.4 m²

Babony TRE I Predaj Mestké bývanie s veľkorysou loggiou v srdci Bratislavy Ponúkame na predaj

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj Pozemok s projektom a základmi – 3 jednotky

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²

Pozemky na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projektom a základ

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

REZERVOVANE I Predaj 3- izbového bytu v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 68 m²

Predaj 3-izbového bytu, 65 m² + loggia 4 m², 1. poschodie, Gallayova 8, Dúbravka Ponúkame na pr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

270,000 € 3971 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TREI Prenájom charizmatický 2-izbový byt pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Brnianska | 63 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom charizmatický 2-izbový byt s v

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Babony TRE/ Štýlový 4-izb. NOVOSTAVBA Velký Biel (krb, tep. čerpadlo)

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Nová | 116.4 m²

Predáme vkusne architektonicky a interiérovo nadizajnovaný samostatne stojaci rodinný dom v obc

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

360,000 € 3093 €/m²

BABONY TRE I PREDAJ – FUNGUJÚCA PEKÁREŇ A POTRAVINY V TRNAVE

Reality Trnava

Priestor pre výrobu | Koniarekova | 600 m²

Ponúka sa na predaj jedinečný objekt v meste Trnava na adrese Koniarkova 3 – stabilne fungujúci

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1,547,000 € 2578 €/m²

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

REZERVOVANE I BABONY TRE I Priestranný veľkometrážny byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 119 m²

Exkluzívna ponuka v srdci Bratislavy! Predstavujeme vám jedinečný byt s rozlohou 157 m2, ktorý

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

570,000 € 4790 €/m²

Babony TRE I Predaj 3i byt, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bieloruská | 63 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na Bieloruskej ulici, ktorý predstavuje ideálnu pr

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

205,000 € 3254 €/m²

PRENÁJOM - 3 - IZBOVÝ BYT Rezidenčné nadštandardné byty vo vile Hlboká

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,270 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Babony TRE - Predaj veľkorysý 2i byt (74,5m²) Rača, časť Rendez

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 85.42 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt na Dopravnej ulici, ktorý v sebe spája p

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,900 € 2340 €/m²

Babony TRE I Na predaj stavebný pozemok v Dúbravke s úz. rozhodnutím

Reality Bratislava-Dúbravka

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,292 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na komerčné využitie s možnosťou zriade

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

490,000 € 379 €/m²

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj komerčného priestoru na ul. Obchodná

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 300 m²

Predáva sa komerčný priestor v historickom centre Bratislavy na adrese Obchodná 52 — ide o vzác

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,450,000 € 4833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Investičná príležitosť – Hotel v Modre

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Piesok | 400 m²

Ponúkame exkluzívnu investičnú príležitosť v Modre, v bezprostrednej blízkosti hotela Zochova c

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Modra

450,000 € 1125 €/m²

BABONY TRE I Na predaj 2-i byt s terasou v Auersthal (Rakúsko)

Reality Auersthal

2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen

V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt. Rozumné dispozíci

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Auersthal

125,000 € 2404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I Stavebný pozemok 8 500 m² s podnikateľským potenciálom

Reality Dolný Lopašov

Pozemok pre rodinné domy | 8,500 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 176 €/m²

Babony TRE/ Všestranne využiteľná nehnuteľnosť v centre Hainburgu

Reality Bruck an der Leitha

Polyfunkčný objekt | Rakúsko | Bruck an der Leitha | Wiennerstrasse

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v absolútnom centre mesta Hainburg an der Donau (Rakú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bruck an der Leitha

350,000 € 700 €/m²

Babony TRE I Moderný 4 izbový rodinný dom v Prievoze - Kľukatá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 196 m²

Babony TRE Vám ponúka krásnu novostavbu 4 izbových rodinných domov v Bratislave – Prievoz, Kľuk

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3316 €/m²

BABONY TRE | B5.23 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 137 m²

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BABONY TRE | A4.7 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká | 116 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Jozefa Cígera Hronského | 95 m²

KOMERČNÝ PRIESTOR + SLUŽOBNÝ APARTMÁN | OKAMŽITÝ PRENÁJOM Realitná kancelária Babony TRE ponúka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 2526 €/m²