ABC REAL

GRENTON

Dopravná 10 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Realitná spoločnosť so sídlom v Bratislave.
Zabezpečenie komplexného predajného servisu od prípravy nehnuteľnosti na predaj, preverenie právneho stavu aŽ po odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu.
Zabezpečujeme kompletný právny servis, geometrické plány, preverenie právneho stavu nehnuteľností, znalecké posudky.
Rekonštrukcie a stavby rodinných domov.
Individuálne poradenstvo v oblasti predaja, investovania do nehnuteľností.
Pre svojich klientov hľadáme stále byty v Bratislave a okolí, pričom odkúpenie realizujeme z vlastných zdrojov.

Mail: mont-real@mont-real.sk
www.volnebyvanie.sk
tel. 0911828418

Naša realitná kancelária pôsobí v Bratislave a okolí a ponúka kompletné služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Špecializujeme sa na byty, domy, pozemky a komerčné nehnuteľnosti, pričom zabezpečujeme profesionálny servis pre každého klienta.

Či už hľadáte nový domov, plánujete investíciu, alebo potrebujete odborné poradenstvo pri predaji či prenájme nehnuteľnosti, sme tu pre Vás. S nami máte istotu spoľahlivého partnera, ktorý Vás prevedie celým procesom rýchlo, bezpečne a efektívne.

Obráťte sa na nás a splníme Vaše predstavy o bývaní!

Kontaktujte nás ešte dnes a urobte prvý krok k Vášmu vysnívanému bývaniu!

Mail: abcreal.sk@gmail.com
https://www.abc-real.com/
tel. +421919180504
Prečítať viac

127 inzerátov v ponuke

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete - Dlhodobo aj krátkodobo

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete – Whichit Dlhodobo a krátkodobo 3 – spálňová vila s 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na prenájom

1,530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Záhrada v osobnom vlastníctve, Žabí Majer, Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 386 m²

Hľadáte oddych a relax v záhrade v Bratislave ? V zastúpení vlastníka predáme záhradu: - výmer

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 280 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica. ÚP = 280 m2 P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

83,000 € 296 €/m²

Pozemok so stavebným povolením blízko Bratislavy, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 696 m²

Predáme pozemok o výmere 696 m2 v Marianke, obce neďaleko od Bratislavy. Je vydané právoplatné

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | 1,554 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač. LV 3658 -

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

120,000 € 77 €/m²

Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Reality Boldog

Kancelárie, administratívne priestory | Boldocká cesta | 191.43 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Boldog

1,148 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

predané: 4 izbový byt s loggiou, Bratislava, Rača, 84 m2 + garáž

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Dopravná | 83.6 m²

Tento byt je predaný. Ak chcete aj Vy predať za najvyššiu cenu V zastúpení vlastníka ponúkame

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,500 € 2386 €/m²

Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR) priamo od developéra

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Voľnébývanie.sk Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

1 € 1 €/m²

Rekreačný pozemok spolu s gastronomickou prevádzkou, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²

Zníženie ceny na 249000,- Eur --- Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Devínskom jazere.

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 220 €/m²

Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=74 m2) s nákladným výťahom v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 74 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=74 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3426 €/m²

Na predaj: Stavebný pozemok 2452 m² – Bratislava (Rača – Žabí Majer)

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Staviteľská | 2,452 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2452 m² nachádzajúci sa v perspektívne

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

627,712 € 256 €/m²

Na predaj kancelárske priestory, Vajnorská, Bratislava, parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na predpredaj administratívne priestory na Vajnorskej ulici v Br

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=70 m2) v Palárikove, pri novom Tescu

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 70 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=70 m2) v Palárikove, pri novom Tesc

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný, skladový priestor (ÚP=300 m2) v Rači - Púchovská ulica

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Púchovská | 300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, skladový priestor (ÚP=300 m2) v Rači - Púchovská ulica.

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

1,950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad 140 m2 v Rači - Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 140 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 140 m2 v Rači - Na Pántoch. ÚP = 140 m2 Prízemie IS: vš

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDANÉ: 1 izbový byt s veľkým balkónom, pivnicou + parking a zariadenie

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 41.8 m²

Predajte za najvyššiu cenu aj Vy ! Tento byt bol predaný, ak aj Vy uvažujete o predaji nehnuteľ

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Stupava

147,500 € 3529 €/m²

Garáž na predaj, Rača - Východné, 20 m2, elektrika, v tehlovom bytovom dome

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na predaj väčšiu zateplenú garáže, Rača, Východné, na Dopravnej ulici. - výmera 20 m2

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

35,000 € 1750 €/m²

Na prenájom nadštandartný, obchodný priestor (ÚP = 176,73 m2 + terasa = 47,26m2) na 6. poschodí s výhľadom na prezidentský palác, hrad aj tatrabanku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hodžovo námestie | 176.73 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom nadštandartný, obchodný priestor (ÚP = 176,73 m2 + terasa = 47,26 m

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné využitie

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Pod gaštanmi | 2,800 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné vyu

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodné priestory 1448 m2 v Starom Meste na 1. poschodí, 1 km od Obchodnej ulice a 1 km od Nív

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 1,448 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom obchodné priestory 1448 m2 v Starom Meste na 1. poschodí, 1 km od O

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj rovinatý pozemok (záhrada = 701 m2) v BA III. - Nové Mesto (Vinohrady)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Nezadaná | 701 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj rovinatý pozemok (záhrada = 701 m2) v BA III. - Nové Mesto (Vinohrady

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 984 €/m²

Na prenájom slnečný priestor v centre BA - Župné nám. (ÚP=82 m2) na 4. poschodí s výhľadom na Michalskú vežu pre komerčné využitie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Župné námestie | 82 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom slnečný priestor v centre BA - Župné nám. (ÚP=82 m2) na 4. poschodí

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²