ABC REAL

GRENTON

Dopravná 10 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Realitná spoločnosť so sídlom v Bratislave.
Zabezpečenie komplexného predajného servisu od prípravy nehnuteľnosti na predaj, preverenie právneho stavu aŽ po odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu.
Zabezpečujeme kompletný právny servis, geometrické plány, preverenie právneho stavu nehnuteľností, znalecké posudky.
Rekonštrukcie a stavby rodinných domov.
Individuálne poradenstvo v oblasti predaja, investovania do nehnuteľností.
Pre svojich klientov hľadáme stále byty v Bratislave a okolí, pričom odkúpenie realizujeme z vlastných zdrojov.

Mail: mont-real@mont-real.sk
www.volnebyvanie.sk
tel. 0911828418

Naša realitná kancelária pôsobí v Bratislave a okolí a ponúka kompletné služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Špecializujeme sa na byty, domy, pozemky a komerčné nehnuteľnosti, pričom zabezpečujeme profesionálny servis pre každého klienta.

Či už hľadáte nový domov, plánujete investíciu, alebo potrebujete odborné poradenstvo pri predaji či prenájme nehnuteľnosti, sme tu pre Vás. S nami máte istotu spoľahlivého partnera, ktorý Vás prevedie celým procesom rýchlo, bezpečne a efektívne.

Obráťte sa na nás a splníme Vaše predstavy o bývaní!

Kontaktujte nás ešte dnes a urobte prvý krok k Vášmu vysnívanému bývaniu!

Mail: abcreal.sk@gmail.com
https://www.abc-real.com/
tel. +421919180504
Prečítať viac

127 inzerátov v ponuke

Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 36 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 3 haly (10 512 m2, 8694 m2 a 2653 m2) v Žiline

Reality Žilina

Skladový objekt | 8,694 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom 3 haly (10 512 m2, 8694 m2 a 2653 m2) v Žiline. Rozloha = 10 512

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky, nadštandartný priestor na 1. poschodí (ÚP=370,82 m2) v TT - Trstínska cesta - celé, vrchné poschodie alebo po častiach

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Trstínská cesta | 370 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelársky, nadštandartný priestor na 1. poschodí (ÚP=370,82 m2) v

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | 2,965 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove. Rozloha = 2965 m2 Prízemie Minimálna d

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Prešov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v centre Trstína na pozemku 783 m2 s predným balkónom a zadnou terasou

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trstín

183,000 € 407 €/m²

Na prenájom nadštandartné kancelárie rôznych veľkostí v Novom Meste - Bojnická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 15 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom nadštandartné kancelárie rôznych veľkostí v Novom Meste - Bojnická

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu

Reality Jablonec

Záhrada | 2,646 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu.

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Jablonec

238,000 € 90 €/m²

Na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku = 312 m2 v centre Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Trnava

310,000 € 2938 €/m²

Ponúka na predaj pozemok 44 000 m2 v Dolnej Strede vhodný podľa ÚPI pre výstavbu solárnej, fotovoltaickej elektrárne

Reality Dolná Streda

Priemyselná zóna | Dolná Streda | 48,000 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok 44 000 m2 v Dolnej Strede vhodný podľa ÚPI pre výstavb

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Dolná Streda

280,000 € 6 €/m²

Lesné pozemky v katastri Bratislava - Dúbravka na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

Lesná pôda | Plachého | 14,800 m²

V zastúpení vlastníka predáme lesné pozemky v katastri obce Dúbravka. Jedná sa o jednotlivé po

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

6 €/m2 6 €/m2

Na prenájom kancelárie 12, 30, 18, 60 m2 v BA na rôznych poshodiach - Podunajská ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Podunajská | 30 m²

Voľnébývanie.sk. Na prenájom kancelárie 12, 30, 18, 60 m2 v BA na rôznych poshodiach - Podunajs

Publikované: 24.01.2023 Aktualizované: 03.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 425 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 14 €/m²

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Estónska | 68 m²

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase Popis v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Odstúpim zabehnutú gastro prevádzku (Ázia/India) v OC v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 30 m²

Z rodinných dôvodov odstúpim kompletne zariadenú gastro prevádzku so zameraním na ázijskú a ind

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 117 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Reality Boldog

Kancelárie, administratívne priestory | Boldocká cesta | 191.43 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Boldog

1,148 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR) priamo od developéra

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Voľnébývanie.sk Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

1 € 1 €/m²

Na prenájom útulná kancelária 20 m2 (1. posch.) v TT - Bratislavská ulica

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 20 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na prenájom kanceláriu na 1. poschodí 20 m2 v Trnave. Úžitková plocha =

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 22.10.2025
Priestory na prenájom Trnava

12.45 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na predaj orná pôda v Podunajských Biskupiciach 13 362 m2 vhodná pre nový, stavbársky projekt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Odeská | 13,362 m²

Voľnébývanie.sk ponúka na predaj ornú pôdu 13 362 m2 v BA - Podunajské Biskupice, vhodnú pre no

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

80 €/m2 80 €/m2

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete - Dlhodobo aj krátkodobo

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete – Whichit Dlhodobo a krátkodobo 3 – spálňová vila s 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na prenájom

1,530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | 1,554 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač. LV 3658 -

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

120,000 € 77 €/m²

Pozemok so stavebným povolením blízko Bratislavy, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 696 m²

Predáme pozemok o výmere 696 m2 v Marianke, obce neďaleko od Bratislavy. Je vydané právoplatné

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Záhrada v osobnom vlastníctve, Žabí Majer, Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 386 m²

Hľadáte oddych a relax v záhrade v Bratislave ? V zastúpení vlastníka predáme záhradu: - výmer

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 280 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica. ÚP = 280 m2 P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

83,000 € 296 €/m²