127 inzerátov v ponuke
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²
VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem
199 €/m2 199 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Spoločnosť Sonix Reality vám exkluzívne ponúka rodinný dom v pokojnej lokalite Kravany nad Duna
89,900 € 1124 €/m²
2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²
2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe kúsok od Avionu a záro
700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 24 m²
Voľnébývanie.sk Odstúpim stánok na Kurinec! Pojazdný bufet gastro 6x4m v Rimavskej Sobote, Zele
36,500 € 1521 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v Rajke, v tichej lokalite, mimo hlav
249,900 € 2659 €/m²
Priestor pre sklad | Dopravná | 200.62 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=200,62 m2) s manipulačným priestorom (ÚP=168,16
1,074.54 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
Pre konkrétneho klienta s vyriešeným financovaním hľadáme: - 3 izbový byt - preferované lokalit
210,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Jazdecká | 180 m²
PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA Hľadáte dom, ktorý ponú
429,900 € 2388 €/m²
Rodinný dom | 168 m²
NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI Hľadáte útulný rodinný dom s jedinečnou pol
339,000 € 2018 €/m²
Garáž | Muškátova | 18.4 m²
Ponúkame na predaj GARÁŽ umiestnenú v garážovom dome postavenom v roku 2013: - výmera 18,4 m2,
32,000 € 1739 €/m²
1 izbový byt | Čierna Hora
Studio 40m2, poschodie 5/10 cena 98.000, - Eur Studio 40m2, poschodie 8/10, cena 100.000,- Eur
98,000 € 2450 €/m²
Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 300 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP = 300 m2) v BA - Stará Vajnorská.
2,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Košická | 54 m²
Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me
385,000 € 7130 €/m²
Skladový objekt | 240 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=240 m2) v Rači. ÚP = 240 m2 Prízemie Sklad j
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 54 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=54 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Obchodná | 70 m²
Voľnébývanie.sk Ponúkame na prenájom obchodný, prízemný priestor na prízemí (ÚP = 70 m2) v BA -
3,570 €/mesiac 51 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 65 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj modulový, prízemný dom (novostavba) s garážou, terasa 16 m2 v obci P
125,000 € 1923 €/m²
Skladový objekt | 800 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý sklad na 1. psochodí (ÚP=800 m2) s nákladným výťahom, ktorý
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 550 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý, prízemný sklad (ÚP=550 m2) vyvýšený o 1,1 m od zeme s výkľ
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | 14,401 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 4
140 €/m2 140 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Sladovnícka | 52 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom priestor na 1. poschodí s umývadlom (ÚP=52 m2) v TT - Sladovnícka v
8.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 28 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom kontajnery (rozmer: š 2,4 x d 12 x v 2,4 m - 80 m3) v BA - Stará Va
80 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Indonézia
Voľnébývanie.sk Na predaj vily na Bali - trojizbové (2+1) a štvorizbové (3+1). Projekt vily na
182,000 € 1504 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.