ABC REAL

GRENTON

Dopravná 10 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Realitná spoločnosť so sídlom v Bratislave.
Zabezpečenie komplexného predajného servisu od prípravy nehnuteľnosti na predaj, preverenie právneho stavu aŽ po odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu.
Zabezpečujeme kompletný právny servis, geometrické plány, preverenie právneho stavu nehnuteľností, znalecké posudky.
Rekonštrukcie a stavby rodinných domov.
Individuálne poradenstvo v oblasti predaja, investovania do nehnuteľností.
Pre svojich klientov hľadáme stále byty v Bratislave a okolí, pričom odkúpenie realizujeme z vlastných zdrojov.

Mail: mont-real@mont-real.sk
www.volnebyvanie.sk
tel. 0911828418

Naša realitná kancelária pôsobí v Bratislave a okolí a ponúka kompletné služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Špecializujeme sa na byty, domy, pozemky a komerčné nehnuteľnosti, pričom zabezpečujeme profesionálny servis pre každého klienta.

Či už hľadáte nový domov, plánujete investíciu, alebo potrebujete odborné poradenstvo pri predaji či prenájme nehnuteľnosti, sme tu pre Vás. S nami máte istotu spoľahlivého partnera, ktorý Vás prevedie celým procesom rýchlo, bezpečne a efektívne.

Obráťte sa na nás a splníme Vaše predstavy o bývaní!

Kontaktujte nás ešte dnes a urobte prvý krok k Vášmu vysnívanému bývaniu!

Mail: abcreal.sk@gmail.com
https://www.abc-real.com/
tel. +421919180504
Prečítať viac

127 inzerátov v ponuke

Rodinný dom pri Dunaji s veľkým pozemkom – ideálne bývanie, rekreácia alebo investícia

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Spoločnosť Sonix Reality vám exkluzívne ponúka rodinný dom v pokojnej lokalite Kravany nad Duna

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

89,900 € 1124 €/m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe kúsok od Avionu a záro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Odstúpim stánok - bufet gastro (6 x 4 m) v Kurinci (RS)

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Nezadaná | 24 m²

Voľnébývanie.sk Odstúpim stánok na Kurinec! Pojazdný bufet gastro 6x4m v Rimavskej Sobote, Zele

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Rimavská Sobota

36,500 € 1521 €/m²

GARÁŽ v PEZINKU v parkovacom dome, Pezinok, Muškát

Reality Pezinok

Garáž | Muškátova | 18.4 m²

Ponúkame na predaj GARÁŽ umiestnenú v garážovom dome postavenom v roku 2013: - výmera 18,4 m2,

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

32,000 € 1739 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 4 397 m2 vo Vlčkovciach so SP pre výstavbu rodinných domov a s materialom na výstavbu cesty

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vlčkovce | 4,397 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný pozemok 4 397 m2 vo Vlčkovciach so SP pre výstavbu rodinných

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

340,000 € 77 €/m²

Na predaj stavba s malým pozemkom – Čalovec | Pokoj, príroda a vlastný priestor

Reality Čalovec

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte dostupnú nehnuteľnosť na víkendy, oddych alebo menší investičný projekt? Spoločnosť Son

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čalovec

24,900 € 383 €/m²

Thajsko Na prenájom 3 izbový dom s bazénom a parkovaním

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Na prenájom komplet zariadený dom s bazénom blízko letiska na Phukete. V cene: čistenie bazéna

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na prenájom

1,275 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Záhrada - Pionierska ulica, Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Pionierska | 300 m²

V zastúpení vlastníka predáme pozemok - druh pozemku Záhrada. Nachádza sa na Pionierskej ulici.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

47,000 € 157 €/m²

Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 668 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

132,000 € 198 €/m²

Na predaj apartmán 3 + kk (ÚP=76 m2) s kuchynkou v cene s Mitterdorfom len za 8 Minút v rodinnom raji na Šumave - Strážný

Reality Strážný

Rodinný dom | Česká republika | Strážný |

Voľnébývanie.sk Na predaj apartmán 3 + kk (ÚP=76 m2) s kuchynkou v cene s Mitterdorfom len za 8

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Strážný

230,000 € 3026 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na RD, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v obci Marianka. - nachádza sa v intraviláne obce - právoplatné stave

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Na prenájom kancelárie na prízemí, 1. posch. 2.posch. a 4.posch. od výmery 17- 20m2 do 39 m2 v BA - Bárdošová (Kramáre)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 1 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie na prízemí 1. posch. 2.posch. a 4.posch. od výmery 17- 2

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, Senec, Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,070 m²

V zastúpení vlastníka predávame stavebný pozemok s možnosťou postavenia rodinného domu podľa vl

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Senec

235 €/m2 235 €/m2

Na prenájom kancelárie 21, 23 a 65 m2 vo Vrakuni - Dvojkrížna

Reality Bratislava-Vrakuňa

Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 21 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie 21, 23 a 65 m2 vo Vrakuni - Dvojkrížna. 2NP - 23m2 3NP

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vrakuňa

117 €/m2/rok 6 €/m2/rok

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Iný stavebný pozemok | Iskerníkova | 2,928 m²

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2. VECTOR IN SECTOR Pozemky sa nachádz

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

525 €/m2 525 €/m2

Na predaj stavebný pozemok 1025 m2 vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²

Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 172 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Pozemok na stavbu RD: 732 m2, Poľovnícka, všetky IS k dispozícii

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 732 m²

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove o celkovej výmere 732 m2 so šírkou 13 metrov. Táto lo

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

214,900 € 294 €/m²

Na predaj 3 stavebné rekreačné pozemky v Gabčíkove – časť Dedinské Ostrovy

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Dedinské Ostrovy | 450 m²

Ponúkame na predaj 3 rovinaté, slnečné pozemky pravidelného tvaru vedľa seba v náručí krásnej

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

33,750 € 75 €/m²

Rekreačný pozemok 1150 m2, Devínske jazero, určený na rekreačné stavby

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²

Znalecký posudok (vrátane stavieb, príslušenstva, vybavenia) je vo výške 325 tis. Eur. Dátum vy

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 220 €/m²

Na predaj pozemok (orná pôda) 1 256 m2 v BA - Záhorská Bystrica

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (orná pôda) 1 256 m2 v BA - Záhorská Bystrica. Pozemok: 1 2

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

10 €/m2 10 €/m2

Na predaj pozemok (orná pôda) 1 139 m2 v BA - Záhorská Bystrica

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (orná pôda) 1139 m2 v BA - Záhorská Bystrica. Pozemok: 1 13

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

10 €/m2 10 €/m2

Kvalitná novostavba blízko Bratislavy, Senec-Mlynský Klin

Reality Tureň

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Na predaj kúpou voľný, veľmi kvalitne postavený bungalov vhodný svojou veľkosťou a dispozíciu p

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Tureň

327,500 € 2620 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 garsónku Stavbárska, Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 garsónku na Stavbárskej s balkónom alebo aj bez. Môže

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

85,000 € 2125 €/m²