Realitná spoločnosť so sídlom v Bratislave.
Zabezpečenie komplexného predajného servisu od prípravy nehnuteľnosti na predaj, preverenie právneho stavu aŽ po odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu.
Zabezpečujeme kompletný právny servis, geometrické plány, preverenie právneho stavu nehnuteľností, znalecké posudky.
Rekonštrukcie a stavby rodinných domov.
Individuálne poradenstvo v oblasti predaja, investovania do nehnuteľností.
Pre svojich klientov hľadáme stále byty v Bratislave a okolí, pričom odkúpenie realizujeme z vlastných zdrojov.

Mail: mont-real@mont-real.sk
www.volnebyvanie.sk
tel. 0911828418

Naša realitná kancelária pôsobí v Bratislave a okolí a ponúka kompletné služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Špecializujeme sa na byty, domy, pozemky a komerčné nehnuteľnosti, pričom zabezpečujeme profesionálny servis pre každého klienta.

Či už hľadáte nový domov, plánujete investíciu, alebo potrebujete odborné poradenstvo pri predaji či prenájme nehnuteľnosti, sme tu pre Vás. S nami máte istotu spoľahlivého partnera, ktorý Vás prevedie celým procesom rýchlo, bezpečne a efektívne.

Obráťte sa na nás a splníme Vaše predstavy o bývaní!

Kontaktujte nás ešte dnes a urobte prvý krok k Vášmu vysnívanému bývaniu!

Mail: abcreal.sk@gmail.com
https://www.abc-real.com/
tel. +421919180504
Prečítať viac

ABC REAL
Pluhová 49 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

ABC REAL
Dopravná 10 83106 Bratislava-Rača Slovensko

181 inzerátov v ponuke

Pozemok 4300 m2 , logistika, stavebnIctvo, sklady, distribučné centrá. IS na pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²

VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

199 €/m2 199 €/m2

Predaj pozemku 600 m2 Bratislava- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinný dom pri Dunaji s veľkým pozemkom – ideálne bývanie, rekreácia alebo investícia

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Spoločnosť Sonix Reality vám exkluzívne ponúka rodinný dom v pokojnej lokalite Kravany nad Duna

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

89,900 € 1124 €/m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe kúsok od Avionu a záro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava - od 17 do 692m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 80 m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava Flexibilné priesto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Odstúpim stánok - bufet gastro (6 x 4 m) v Kurinci (RS)

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Nezadaná | 24 m²

Voľnébývanie.sk Odstúpim stánok na Kurinec! Pojazdný bufet gastro 6x4m v Rimavskej Sobote, Zele

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Rimavská Sobota

36,500 € 1521 €/m²

4 izbový rodinný dom na skok od Bratislavy, Rajka, štandard v cene

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v Rajke, v tichej lokalite, mimo hlav

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj

249,900 € 2659 €/m²

Na prenájom prízemný sklad (ÚP=200,62 m2) s manipulačným priestorom (ÚP=168,16 m2) v PN - Dopravná ulica

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Dopravná | 200.62 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=200,62 m2) s manipulačným priestorom (ÚP=168,16

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,074.54 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Pre konkrétneho klienta - 3 izbový byt, vlastné zdroje, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre konkrétneho klienta s vyriešeným financovaním hľadáme: - 3 izbový byt - preferované lokalit

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

210,000 € 3000 €/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA

Reality Šamorín

Rodinný dom | Jazdecká | 180 m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA Hľadáte dom, ktorý ponú

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Šamorín

429,900 € 2388 €/m²

Hľadáme na prenájom priestor vhodný na športovú halu (minimálne 1000 m²).

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom veľký priestor s vysokými stropmi, vhodný na športovú halu (minimálne 1000

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 168 m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI Hľadáte útulný rodinný dom s jedinečnou pol

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

339,000 € 2018 €/m²

Obchodný priestor – Bratislava-Ružinov | 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 276 m²

Obchodný priestor – 276 m² Bratislava-Ružinov Obchodný priestor v modernom areáli, priamo op

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

GARÁŽ v PEZINKU v parkovacom dome, Pezinok, Muškát

Reality Pezinok

Garáž | Muškátova | 18.4 m²

Ponúkame na predaj GARÁŽ umiestnenú v garážovom dome postavenom v roku 2013: - výmera 18,4 m2,

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

32,000 € 1739 €/m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis Lokalita: Bratislava – Star

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – v blízkosti Trnavského Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 42 m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nové Mesto, Bratislava _________________

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 5238 €/m²

Hľadáme na prenájom priestory pre otvorenie siete supermarketov

Reality Bratislava

Objekt pre obchod | Nezadaná | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom priestory pre otvorenie siete supermarketov Hľadáme obchodné priestory na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava

Info v RK

Pri mori ! Predaj bytov – nový rezidenčný projekt v Bare (Čierna Hora)

Reality Čierna Hora

1 izbový byt | Čierna Hora

Studio 40m2, poschodie 5/10 cena 98.000, - Eur Studio 40m2, poschodie 8/10, cena 100.000,- Eur

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na predaj

98,000 € 2450 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP = 300 m2) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP = 300 m2) v BA - Stará Vajnorská.

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

2,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj moderného 2-izbového bytu v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 7130 €/m²

REPREZENTATÍVNY KANCELÁRSKY / APARTMÁNOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 170 m²

REPREZENTATÍVNY KANCELÁRSKY / APARTMÁNOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM Ponúkame na prenájom exkluzívny

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,160 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný sklad (ÚP=240 m2) v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 240 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=240 m2) v Rači. ÚP = 240 m2 Prízemie Sklad j

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=54 m2) s nákladným výťahom v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 54 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=54 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkame na prenájom obchodný, prízemný priestor na prízemí (ÚP = 70 m2) v BA - Obchodná

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 70 m²

Voľnébývanie.sk Ponúkame na prenájom obchodný, prízemný priestor na prízemí (ÚP = 70 m2) v BA -

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,570 €/mesiac 51 €/mesiac/m²