PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Lehnice | 1 m²

PLUS REALITY I Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY Vá

Publikované: 12.01.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2 169 €/m2

PLUS REALITY I Pozemok v obci Rohovce priamo pri kanáli na predaj!

Reality Rohovce

Rekreačný pozemok | 1,759 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na pozemok v obci Rohovce o výmere 1759 m2 priamo p

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Rohovce

90,000 € 51 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný byt s obrovskou terasou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu ktorý s

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 1707 €/m²

PLUS REALITY | Krásny 3-izbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového rodinného do

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

227,500 € 2167 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s očarujúcou záhradou v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka priestranný rodinný dom v projekte MAGLA Residence,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

265,000 € 1954 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Šamorín - časť Kráľovianky na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 97.49 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj komfortný a veľmi dobre premyslený rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Šamorín

315,000 € 3231 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbová novostavba rodinného domu – súčasť dvojdomu v tichej lokalite Holice – Čechová na predaj!

Reality Holice

Rodinný dom | 101.71 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj kvalitne vyhotovený rodinný dom, ktorý je

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Holice

240,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Luxusné rodinné domy v atraktívnej novej lokalite obce Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj 8 luxusných novostavieb rodinných domov, ktor

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Vydrany

249,000 € 2441 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Veľký trojizbový byt 91 m² s výnimočnou výmerou v obci Dunajská Lužná na predaj!

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderný byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

239,000 € 2626 €/m²

PLUS REALITY I Novostavba dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu (súčasť dvojdomu) v obci Rohovce na predaj!

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Rohovce

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY | NADŠTANDARD | Trojizbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu trojizbovej bytovej jed

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 23.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

210,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY I Stavebný pozemok v obci Kostolné Kračany, časť Moravské Kračany na predaj!

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Moravské Kračany | 563 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kostolné Kračany,

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

57,000 € 101 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom a klimatizáciou – ideálne bývanie v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný a štýlovo zariadený troj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

139,900 € 2120 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderná štvorizbová bytová jednotka v novostavbe dvojdomu - Topoľnica na predaj!

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú a samostatnú štvorizbovú bytovú j

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Topoľnica

195,000 € 1822 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s terasou vo vyhľadávanej lokalite v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 91.87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový rodinný dvojdom, ktorý spája m

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

189,000 € 2057 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s terasou, balkónom a krásnou záhradou v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v centr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

240,000 € 1846 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v Čil

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Šamorín

399,880 € 3808 €/m²

PLUS REALITY | Moderné trojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové trojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2538 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v štvorbytovke – Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

3 izbový byt | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranné trojizbové byty v novostavbe

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Horné Mýto

129,000 € 1049 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 350 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám prináša na predaj priestranný a príjemný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Šamorín

349,000 € 997 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Hlavná | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY | Wellness penzión s termálnou vodou - exkluzívna investičná príležitosť – v meste Galanta na predaj !

Reality Galanta

Hotel, penzión, ubytovňa | 2,054 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný, plne funkčný wellness penzión

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,695,000 € 825 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Moderný jednoizbový byt v novostavbe v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,000 € 3056 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie