PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Rodinný dom s bazénom v meste Dunajská Streda, časť Malé Blahovo na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 3073 €/m²

PLUS REALITY I Stavebné pozemky v obci Jelka na predaj!

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

150,000 € 545 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový rodinný dom v obci Slovenský Grob na predaj!

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | 105.48 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný štvor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

210,000 € 1991 €/m²

PLUS REALITY I Novostavba dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu (súčasť dvojdomu) v obci Rohovce na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Šamorín

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY I Moderné 3 izbové byty v ekologickej lokalite EKOOSADA , v obci Veľké Úľany na predaj!

Reality Galanta

3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,000 € 1568 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom vo "Floridskom štýle" v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 02.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

525,000 € 2500 €/m²

PLUS REALITY | Moderný päťizbový rodinný dom v novostavbe v meste Nové Zámky na predaj!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 135.28 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj posledný päťizbový rodinný dom v radovej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 2069 €/m²

PLUS REALITY | Moderná štvorizbová novostavba rodinného domu s garážou v súkromnej uzavretej ulici v meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

399,900 € 3076 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt so šatníkom a garážou v atraktívnej lokalite v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

210,000 € 3443 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Šamorín - časť Kráľovianky na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 97.49 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj komfortný a veľmi dobre premyslený rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Šamorín

315,000 € 3231 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nadštandardný štvorizbový byt s veľkou záhradou pri hrádzi v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

4 izbový byt | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Rovinka

395,000 € 3762 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 350 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám prináša na predaj priestranný a príjemný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Šamorín

349,000 € 997 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Hlavná | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY I Luxusný byt s obrovskou terasou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu ktorý s

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 1707 €/m²

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Rohovce

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY | NADŠTANDARD | Trojizbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu trojizbovej bytovej jed

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 23.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

210,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY | Krásny 3-izbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového rodinného do

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

227,500 € 2167 €/m²

PLUS REALITY I Pozemok v obci Rohovce priamo pri kanáli na predaj!

Reality Rohovce

Rekreačný pozemok | 1,759 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na pozemok v obci Rohovce o výmere 1759 m2 priamo p

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Rohovce

90,000 € 51 €/m²

PLUS REALITY | Wellness penzión s termálnou vodou - exkluzívna investičná príležitosť – v meste Galanta na predaj !

Reality Galanta

Hotel, penzión, ubytovňa | 2,054 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný, plne funkčný wellness penzión

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,695,000 € 825 €/m²

PLUS REALITY | Moderné štvorizbové novostavby s terasou, parkovaním a záhradou v obci Vrakúň na predaj !

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 93 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné štvorizbové novostavby v preveden

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1957 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63.18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj slnečný trojizbový byt o celkovej výmere

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2453 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie