Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,
299,000 € 3073 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P
150,000 € 545 €/m²
Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod
224,900 € 1660 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
525,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 450 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme
799,000 € 1776 €/m²
Rodinný dom | 106.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud
269,900 € 2540 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl
230,000 € 3485 €/m²
2 izbový byt | Furdekova | 54.97 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý dvojizbový byt nach
197,000 € 3584 €/m²
Rodinný dom | 218 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný tehlový rodinný dom s úžitkov
237,000 € 1087 €/m²
Rodinný dom | 193.9 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom s gar
299,900 € 1547 €/m²
Prevádzkový areál | 1,116 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť – rozľa
745,000 € 668 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.47 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost
395,000 € 7252 €/m²
Rodinný dom | 113.35 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v atraktívnej novovzn
249,000 € 2197 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 200 m² vo výb
247,700 € 206 €/m²
Rodinný dom | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený štvorizbový
315,000 € 3088 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s rozlohou 74
156,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v obc
215,900 € 2018 €/m²
Rodinný dom | 103.91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo
184,900 € 1779 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Gabčíkov
220,000 € 957 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt po kompletnej
135,000 € 2109 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej re
145,000 € 1611 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý trojizbov
Cena dohodou
Rodinný dom | 130.57 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený štvorizbový
285,000 € 2183 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.