Rodinný dom | 249 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj príjemný a priestranný päťizbový rodinný dom
670,000 € 2691 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-iz
190,000 € 1652 €/m²
4 izbový byt | Boriny | 73 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s roz
Cena dohodou
Rodinný dom | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj 8 luxusných novostavieb rodinných domov, ktor
249,000 € 2441 €/m²
Rodinný dom | Lehnice | 123 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový mezonetový rodinný do
245,000 € 1992 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-
120,000 € 2222 €/m²
2 izbový byt | 59.04 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt nachádzajúci sa v
172,000 € 2913 €/m²
4 izbový byt | Ambroseho | 87 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štvorizbový byt na Ambroseho u
297,500 € 3420 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
190,000 € 1652 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný päťizbový rodinný dom v Šamoríne
430,000 € 3071 €/m²
3 izbový byt | 77.92 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v
153,000 € 1964 €/m²
Rodinný dom | Povodská cesta | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojdom, ktorý ponúka ideálne pro
229,000 € 2245 €/m²
Rodinný dom | 145 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou
299,000 € 2062 €/m²
2 izbový byt | 38.63 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn
100,600 € 2604 €/m²
Rodinný dom | 123 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom v radovej výstav
190,000 € 1545 €/m²
Priemyselná zóna | Mliečany | 2,852 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok - parcelu registra "C" orná pôda
42 €/m2 42 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P
Cena dohodou
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej
95,000 € 3056 €/m²
Rodinný dom | Vrakúň | 123.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s
220,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 110 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový rodinný dom s vidiecky
235,000 € 2250 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Čierna Voda | 1,425 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rezort Lake Side Residence v ob
2,600,000 € 1825 €/m²
Záhrada | 1,230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny pozemok s výmerou 1230 m², nachád
18,450 € 15 €/m²
3 izbový byt | Dunajská Streda | 187 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 3 izbový PENTHOUSE o celkovej vý
299,000 € 1636 €/m²
Rodinný dom | Veľké Blahovo | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.