Rodinný dom | 152 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden
299,000 € 1987 €/m²
3 izbový byt | Galanta | 64.36 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske
177,230 € 2754 €/m²
3 izbový byt | Dunajská Streda | 80 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený trojizbový byt
187,000 € 2200 €/m²
Rodinný dom | Nová Dedinka | 117.39 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový dvojpodlažný rodinný
270,000 € 2428 €/m²
Orná pôda | Devínska Nová Ves | 11,266 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v katastrálnom úz
100 €/m2 100 €/m2
3 izbový byt | Gercenova | 74 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový slnečný byt so zaskleným balkóno
249,000 € 3365 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,208 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v centre obce Ňárad, sit
88,000 € 40 €/m²
Garáž | Nezadaná | 18 m²
PLUS REALITY | Garáž - Michal na Ostrove (Kolónia) na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY
21,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový dvojpodlažný rodin
259,000 € 1799 €/m²
Rodinný dom | 64 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 6
140,000 € 2188 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, moderný a elegantný dvojposc
435,000 € 1740 €/m²
3 izbový byt | 86 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený
158,000 € 1837 €/m²
3 izbový byt | Dunajská Streda | 187 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 3 izbový PENTHOUSE o celkovej vý
299,000 € 1636 €/m²
Rodinný dom | Veľké Blahovo | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
3 izbový byt | Dunajská Streda | 68 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, nový, doposiaľ nikým neobývaný 3
155,000 € 2279 €/m²
Záhrada | 1,230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny pozemok s výmerou 1230 m², nachád
18,450 € 15 €/m²
Obchodné priestory | Stavbárska | 81 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Stavbárskej.ul, mest
105,000 € 1228 €/m²
Rekreačný pozemok | Jahodná | 550 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Jahodná! Máte radi
52,000 € 95 €/m²
Rodinný dom | 90.49 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu v obci Dunajský Kláto
185,000 € 2044 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné novostavby rodinných domov v deve
239,000 € 2276 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
189,000 € 2700 €/m²
4 izbový byt | Ambroseho | 87 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štvorizbový byt na Ambroseho u
297,500 € 3420 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný päťizbový rodinný dom v Šamoríne
430,000 € 3071 €/m²
Rodinný dom | 123 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom v radovej výstav
190,000 € 1545 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.