Rodinný dom | 200 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vkusný a dispozične výborne riešený 4-izb
199,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 152 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden
299,000 € 1987 €/m²
Administratívny objekt | Račianska | 521 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj dvojpodlažnú prev
1,250,000 € 2495 €/m²
3 izbový byt | Gercenova | 74 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový slnečný byt so zaskleným balkóno
249,000 € 3365 €/m²
Rodinný dom | 72 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob
275,000 € 3819 €/m²
4 izbový byt | 100 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve
388,000 € 3880 €/m²
3 izbový byt | 87 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový
315,000 € 3621 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 75 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7
170,000 € 2267 €/m²
Rodinný dom | 108.06 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý pr
249,900 € 2313 €/m²
3 izbový byt | 85.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo
147,000 € 1715 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
3 izbový byt | 73.02 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developerský projekt Panónska, ktorý prináša
364,449 € 4991 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom so štyrmi izb
148,000 € 1138 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 1,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 000 m² v mes
165,000 € 165 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Orná pôda | Devínska Nová Ves | 11,266 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v katastrálnom úz
100 €/m2 100 €/m2
3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov
525,000 € 5769 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom, ktor
290,000 € 1824 €/m²
Rodinný dom | 132 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný dom s čiastočn
160,000 € 1212 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,208 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v centre obce Ňárad, sit
88,000 € 40 €/m²
2 izbový byt | 62.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova
320,000 € 5139 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane
172,000 € 1911 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
160,000 € 2133 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch
123,000 € 2050 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.