PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Nový 3 izbový byt so záhradou a dvomi parkovacími státiami v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, nový, doposiaľ nikým neobývaný 3

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2279 €/m²

PLUS REALITY | Obchodný priestor na Stavbárskej ulici na predaj!

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | Stavbárska | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Stavbárskej.ul, mest

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

105,000 € 1228 €/m²

PLUS REALITY | Pozemok v chatovej oblasti v obci Jahodná na predaj!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 550 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Jahodná! Máte radi

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Jahodná

52,000 € 95 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbový rodinný dom – Dunajská Streda, FLORIDA VILLA PARK na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 127 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom v obľúben

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

339,000 € 2669 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dvojdom v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 100.62 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Perfektný štvorizbový byt v atraktívnej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Boriny | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s rozlohou 72 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

139,000 € 1931 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

3 izbový byt | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta Dunajská Streda – Rényska ulica na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 616 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť na kúpu stavebných

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

200 €/m2 200 €/m2

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Trnávka pri Šamoríne na predaj!

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Trnávka | 9,404 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rod

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Šamorín

582,400 € 62 €/m²

PLUS REALITY I Obrovský pozemok na predaj v obci Michal na Ostrove!

Reality Michal na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Kolónia | 4,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj obrovský pozemok v obci Michal na Ostrove

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

280,000 € 70 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý, zariadený dvojizbový byt s garážovým státím v meste Šamorín na predaj !

Reality Šamorín

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

196,000 € 3769 €/m²

PLUS REALITY | Rodinná vila s rozľahlým pozemkom, dvojgarážou – ideálne bývanie pre náročných v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 450 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

799,000 € 1776 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v tichej lokalite s garážou a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 106.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 2540 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt v novostavbe s veľkorysou terasou pri City Parku na predaj !

Reality Rovinka

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Rovinka

230,000 € 3485 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Furdekova | 54.97 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý dvojizbový byt nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

197,000 € 3584 €/m²

PLUS REALITY | Moderná a kompletne zariadená štvorizbová novostavba s fotovoltaikou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený štvorizbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

315,000 € 3088 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s rozlohou 74

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,000 € 2000 €/m²

PLUS REALITY | Dom za cenu bytu | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Bernolákovo na predaj!

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 84 m²

Hľadáte bývanie s väčším súkromím než v byte, no zároveň nechcete riešiť veľký dom a náročnú úd

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

249,900 € 2975 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY |REZERVOVANÉ| Rodinný dom s terasou, altánkom a vonkajšou kuchyňou – komfortné a štýlové bývanie v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 155.11 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý prešiel čias

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

419,000 € 2701 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt s balkónom, klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

PLUS REALITY | Moderné rodinné domy s vlastnou záhradou v tichej lokalite v obci Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné novostavby rodinných domov v deve

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Horné Mýto

239,000 € 2276 €/m²

PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

115 €/m2 115 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie